Харків

Сторінка 68: Приватні лікарі в Харкові

Лікар Кардіолог, Реабілітолог Суздальцева Наталія Анатоліївна на Doc.ua
4.6
Дитячий кардіоревматолог, лікар вищої категорії. Займається лікуванням ревматичних і неревматичних захворювань серця у дітей, вроджених вад серцевих клапанів, набутих вад серця та ін.
Лікар Отоларинголог М'ячина  Альона  Вікторівна на Doc.ua
4.5
Альона Вікторівна спеціалізується на отоларингології. Проводить огляд лор органів, диференціальну діагностику захворювань, постановку діагнозу, індивідуальний підбір методу лікування. Приймає дорослих та дітей з 5 років. Займається лікуванням захворювань ЛОР-органів, серед яких: синусит, отит, фарингіт, ларингіт, ангіна та ін. Альона Вікторівна виконує маніпуляції: катетеризація слухової труби, пункція верхньощелепних пазух, розтин абсцесів, фурункулів, ушивання ран, видалення сторонніх тіл носа, вуха, глотки.
Лікар УЗД-фахівець, Сімейний лікар Піскова Галина Василівна на Doc.ua
4.5
Приймає дорослих і маленьких пацієнтів віком від 6 років. Проводить первинні огляди, діагностику та призначення терапії у рамках функціоналу сімейного лікаря. Лікує фарингіт, ГРВІ, алергічні захворювання, стоматит, загострення панкреатиту і холециститу, функціональну диспепсію, цистит, нефрит, п'яткову шпору, остеохондроз, мишечнотонічний синдром, набряки
Лікар Психолог, Психотерапевт Лисений Євгеній Володимирович на Doc.ua
4.5
Євген Володимирович є директором Інституту сімейної психології та консультування, викладачем в університеті В.Н. Каразіна, сертифікованим тренером тренінгової компанії "Ключ", фахівцем з клієнт-центрованої, сімейної, індивідуальної психотерапії.
Лікар Стоматолог Кікоян Ганна Оганєсовна на Doc.ua
4.5
Професійні інтереси - консервативне лікування каріозних пошкоджень зуба (поверхневого, середнього, глибокого), запалення нервів (пульпіт), а також запалення тканини зуба, кісткової тканини, яка до нього прилягає.
Лікар Хірург Васюк Євген Святославович на Doc.ua
4.5
Лікар хірург. Видаляє доброякісні новоутворення шкіри, проводить лікування гриж передньої черевної стінки. Лікує гнійні захворювання шкіри, усуває фімоз, парафімоз.
Лікар Психолог, Психотерапевт, Лікар нетрадиційної медицини Максимейко Володимир Ілліч на Doc.ua
4.3
Психолог, біоенерготерапевта, міжнародної категорії, консультант з сімейних проблем. Спеціалізується на емоційних порушеннях (страх, невпевненість в собі). За майже півстоліття працював у багатьох містах колишнього СРСР, в різних містах України. Засновник і перший директор одного з перших і найбільших приватних лікувально-діагностичних центрів м.Харкова, "Еввіва". Експерт з лікування алкогольної, наркотичної, ігрової, нікотинової залежності, має власні методики, вилікував понад 9 000 пацієнтів
Лікар Ортопед Чекрижов Дмитро Олегович на Doc.ua
4.2
Лікар-ортопед дитячий, кандидат медичних наук, протягом 30 років проводить лікування таких захворювань, як сколіоз, кіфоз, спондилолістез та ін. З цією метою використовує корсет Шіно, що вважається одним з найбільш ефективних у своєму роді.
Лікар Терапевт Чайкіна Світлана Миколаївна на Doc.ua
4.2
Світлана Миколаївна - лікар-терапевт з великим досвідом роботи. Надає консультативний прийом, зняття і розшифровку ЕКГ, ведення хворих в денному стаціонарі, виїзд на будинок
Лікар Дерматовенеролог Мошна Марія Іванівна на Doc.ua
4.0
Лікар діагностує і лікує інфекції, що передаються статевим шляхом (уреаплазми, мікоплазми, хламідії і ін.) І поширені шкірні захворювання (вугрі, псоріаз, дерматит та ін.). Виявляє доброякісні утворення шкіри і видаляє їх. Консультує пацієнтів з косметологічними проблемами і лікує хвороби волосся і нігтів.