Харків

Сторінка 72: Приватні лікарі в Харкові

Лікар Ендокринолог Романова Ірина Петрівна на Doc.ua
Ірина Петрівна – ендокринолог із вищою категорією, кандидат медичних наук. Спеціалізується на лікуванні цукрового діабету 1 та 2 типу, цукрового діабету при вагітності, тиреоїдитів, тиреотоксикозі, гіпотиріозі. Також лікар призначає лікування при хворобах гіпоталамо-гіпофізарної системи, патологічних станах щитовидної залози при вагітності, нецукровому діабеті, ожирінні. Призначає терапію при пангіпопітуітаризмі, синдромі гіперпролактинемії, хворобах надниркових залоз, хронічній наднирковій недостатності
Лікар Офтальмолог Сорочан Алла Миколаївна на Doc.ua
Лікар Сорочан є досвідченим офтальмологом, який понад 25 років спеціалізується на лікуванні хвороб, що вражають органи зору. Алла Миколаївна займається діагностуванням захворювань очей за допомогою інструментальних досліджень, підбором методів коригування зору, визначенням відповідних контактних лінз і окулярів.
Лікар УЗД-фахівець Панфілова Олена Олександрівна на Doc.ua
УЗД-спеціаліст вищої категорії, проводить УЗД лімфатичної системи, щитовидки, гінекологічного профілю, а також пренатальну діагностику, що дає можливість постановки точного діагнозу.
Лікар Психолог Усов Сергій на Doc.ua
Ведучий тренер, займається бізнес-консультуванням, психологією, гештальт-терапією. Має сертифікат коуча від інтернаціональної федерації коучів.
Лікар Дерматолог Шевченко Виталина Валентиновна на Doc.ua
Лікар Алерголог Білоус Валентина Миколаївна на Doc.ua
Дитячий лікар алерголог вищої категорії, займається лікуванням дітей, які страждають від алергії, кропив'янки, бронхіальної астми. Проводить алергічні проби, а також АСИТ.
Лікар Офтальмолог Коваленко Тетяна Василівна на Doc.ua
Офтальмолог дитячий (перша категорія), займається лікуванням, косоокості, короткозорості, далекозорості, кон'юнктивіту, астигматизму, амбліопії і ін. Проводить апаратне лікування, консультативний прийом.
Лікар Реабілітолог Берковіц Ральф на Doc.ua
Доктор медичних наук
Доктор Берковіц - експерт в антивікової і реабілітаційної медицини з багаторічним досвідом роботи в клініках США, член безлічі американських медичних асоціацій. Доктор спеціалізується в антивікової і реабілітаційної медицини, а саме в питаннях уповільнення старіння і повернення молодості, прискорення лікування і реабілітації після травм у всіх груп пацієнтів. Консультує з питань травматології, усуває наслідки ударів, розтягнень і вивихів, розривів зв'язок різної локалізації. Загальний досвід роботи доктора в медицині становить пон
Лікар Стоматолог Локтіонова Алла Геннадіївна на Doc.ua
Лікар стоматолог-терапевт першої категорії, займається естетичною і терапевтичною стоматологією. У сферу діяльності фахівця також входить відбілювання зубів.
Лікар Уролог Яровая Наталья Леонидовна на Doc.ua