Харків

Сторінка 76: Приватні лікарі в Харкові

Лікар Стоматолог Михайличенко Юлія Миколаївна на Doc.ua
Лікар стоматолог першої категорії, діагностує і лікує хвороби пульпи, дентину і зубної емалі. Крім того, займається парадонтологією, а саме лікує пародонтит, гінгівіт, пародонтоз і т.д.
Лікар Пластичний хірург, Хірург-офтальмолог Лапкіна Інна Іванівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на пластичній хірургії і окулопластиці. Проводить реконструктивно-пластичну офтальмохірургію, естетичну блефаропластику, хірургію катаракти і глаукоми. Має близько 30-ти наукових робіт, 2 патенти
Лікар Дефектолог Поляч Ганна Іванівна на Doc.ua
Спеціаліст високої кваліфікації, в професійні інтереси якого входить робота з дітьми, що мають різні порушення в темпах розвитку когнітивних процесів, а також затримки в розвитку психічних процесів. Також Ганна Іванівна є автором курсів LogiсBaby і IQ-ша
Лікар Хірург Горбуліч Олександр Вікторович на Doc.ua
Лікар-хірург спеціалізується на лапароскопічній холецистектомії, видаленні гриж і аллопластиці при пахових, пупкових, вентральних грижах, венектомії. Проводить операції при раку стравоходу, шлунка, товстої кишки, при ахалазії стравоходу, грижах стравохідного отвору діафрагми. Робить бужування і балонні ділятації при стриктурах стравоходу
Лікар Гастроентеролог Таран  Юлія Юріївна на Doc.ua
Юлія Юріївна лікар гастроентеролог вищої категорії. Проводить діагностику та лікування захворювань шлунково-кишкового тракту.
Лікар Офтальмолог Ольштинська Юлія Володимирівна на Doc.ua
До компетенції доктора входить діагностика і лікування таких захворювань, як: міопія (короткозорість), гіперметропія (далекозорість), астигматизм, пресбіопія (вікова далекозорість), амбліопія (ледачий очей), запальні захворювання переднього відрізка ока
Лікар Невролог Харетоненко Альбіна Леонідівна на Doc.ua
Альбіна Леонідівна – лікар-невропатолог вищої категорії
Лікар Логопед Клюшнікова Марія Олександрівна на Doc.ua
Дорослий і дитячий логопед-дефектолог. Займається діагностуванням та лікуванням всього спектра порушень мовної діяльності: Афоня, заїкання, алалія, дислексія, афазія, дисграфія, ОНР (загальне недорозвинення мови), ЗПР (затримка психічного розвитку), ринолалія тощо.
Лікар Стоматолог Чеховський В'ячеслав Віталійович на Doc.ua
Займається ортопедичною стоматологією (установкою знімних/незнімних протезів) - металевих/безметаллових коронок, коронок на оксиді цирконію, бюгельних, нейлонових протезів. Спеціалізується на позбавленні пацієнтів від різноманітних дефектів зубного ряду.
Лікар Хірург Попов  Микола Аврамович на Doc.ua
Микола Аврамович - лікар хірург вищої категорії. Займається лікуванням гнійних захворювань шкіри, підшкірної клітковини (панарицій, атерома, абсцес, фурункул), ліпоми, папіломи, гострого геморою, тромбофлебітів, ран, атеросклерозу судин нижніх кінцівок. Також лікар проводить оперативне лікування врослого нігтя та інші хірургічні втручання (видалення доброякісних новоутворень шкіри та підшкірної клітковини, розкриття гнійників, перев'язки)