Харків

Сторінка 77: Приватні лікарі в Харкові

Лікар Сімейний лікар Лобортас Оксана Михайлівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на сімейній медицині. Спеціалізується на наданні допомоги, профілактиці та лікуванні більшості захворювань внутрішніх органів у дітей з 6 років, дорослого населення та людей похилого віку
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Беліченко Наталія Павлівна на Doc.ua
Лікар гінеколог, працює з дітьми, проводить консультативний прийом, а також УЗД для виявлення різних патологій, що дозволяє ефективно лікувати кісту яєчника, молочницю, вагініт, оофорит і т.д.
Лікар Дерматовенеролог Воробйова Ольга Володимирівна на Doc.ua
Дерматовенеролог вищої категорії, в область професійної діяльності входить лікування грибка шкіри, герпесу, сифілісу, гонореї, піодермії, дерматиту (атопічного, себорейного, пеленочного) і ін.
Лікар Лікар нетрадиційної медицини Щербина Галина Геннадіївна на Doc.ua
Галина Геннадіївна - фахівець інтегративної та нетрадиційної медицини. Займається профілактикою і реабілітацією при різних захворюваннях організму. Розробляє загальні та індивідуальні програми оздоровлення і відновлення дорослих і дітей.
Лікар Стоматолог Бирка Оксана Миколаївна на Doc.ua
Лікар-стоматолог першої категорії, спеціалізується на проведенні всього переліку процедур, спрямованих на лікування захворювань порожнини рота і зубів. Спеціаліст по відбілюванню зубів, проводить ендодонтичне лікування зубів, професійну гігієну зубних рядів.
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець Російська Віра Борисівна на Doc.ua
Акушер-гінеколог, лікар УЗД. Кандидат медичних наук. Займається лікуванням і профілактикою гінекологічних захворювань, ультразвуковою діагностикою, естетичною гінекологією, проводить кольпоскопію. Лікує ЗПСШ, безпліддя, фіброміому матки, полікістоз яєчників, кісти яєчників, ендометріоз.
Лікар Хірург Чеботарьов Олександр Сергійович на Doc.ua
Лікар вищої категорії загального хірургічного профілю, завідувач хірургічним відділенням, спеціалізується на лікуванні хірургічної патології із застосуванням малоінвазивних лапароскопічних методик. Працює на сучасному високотехнологічному обладнанні, що забезпечує пацієнту можливість пройти лікування в короткі терміни, з швидкою реабілітацією, без ускладнень в післяопераційному періоді
Лікар Стоматолог Івченко Дмитро Олексійович на Doc.ua
Займається протезуванням на живих зубах: на оксиді цирконію, безметолловая кераміка, металокераміка на лазерному спіканні, на золотовмісних сплавах. Протезування на імплантатах, знімне протезування (частково знімні, повні знімні протези, бюгельні протези: кламерна і замкова фіксації).
Лікар Психолог Толкачова Альона Миколаївна на Doc.ua
Проводить консультації з питань дитячо-батьківських відносин, сімейних відносин, адаптації дітей до дитячого садка і до школи. Консультує батьків і дітей з проблемами спілкування, а також дітей з особливостями у розвитку.
Лікар Анестезіолог Мегера Юлія Олександрівна на Doc.ua
Юлія Олександрівна – лікар-анестезіолог