Харків

Сторінка 69: Приватні лікарі в Харкові

Лікар Стоматолог Рибаков Михайло В'ячеславович на Doc.ua
4.0
Лікар ортопед-імплантолог, пародонтолог, спеціалізується в протезуванні конструкціями з опорою на імпланти, а також в протезуванні безметаловими керамічними конструкціями. При цьому велику увагу приділяє балансу білої і рожевої естетик.
Лікар Психолог Курбатова Юлія Олексіївна на Doc.ua
4.0
Психолог, ефективно допомагає дитині розвинути увагу, пам'ять, мислення і уяву, проводить діагностику готовності малятки до школи, діагностує і проводить навчання дітей з відставанням розвитку мови, затримкою психічного розвитку.
Лікар Психолог Малишева Христина Сергіївна на Doc.ua
4.0
Христина Сергіївна - практикуючий психолог, екзистенціальний консультант. Спеціалізується на лікуванні психологічних розладів, криз, міжособистісних проблем, надає консультації у вирішенні труднощів дитячо-батьківських відносин. У консультуванні дотримується традицій світової екзистенціальної терапії.
Лікар Офтальмолог Годунов Федір Анатолійович на Doc.ua
3.2
Доктор Годунов має вищу категорію по офтальмології, він понад 15 років веде медпрактику. Він спеціалізується на підборі різних засобів коригування зору (окулярів / м'яких контактних лінз), оптометрії, дослідженні зору за допомогою інструментальної діагностики.
Лікар Стоматолог Петик Олексій Володимирович на Doc.ua
3.1
Лікар стоматолог, працює в таких напрямках, як стоматологія терапевтична і ортопедична, працює з вінірами, займається протезуванням (бюгельним, на імплантатах, а також опорах зі скла).
Лікар Офтальмолог, Хірург Сергієнко Микола Маркович на Doc.ua
Доктор медичних наук
Офтальмохірург, є головним консультантом центру медицини "Новий зір". Займається рефракційною хірургією, хірургічним лікуванням катаракти і глаукоми. Винахідник першого в Україні штучного кришталика.
Лікар Нарколог, Психіатр Сосин Іван Кузьмич на Doc.ua
Доктор медичних наук
Лікар нарколог, доктор медичних наук, а також заслужений винахідник України. Займається лікуванням різних залежностей (залежність від алкоголю, наркотиків, тютюну, комп'ютера, азартних ігор тощо). Організував першу в Україні кафедру наркології ХМАПО (Харківської медичної академії післядипломної освіти) в 1981 р. і очолює її по сьогоднішній день.
Лікар Отоларинголог Нестерцов   Анатолій Володимирович на Doc.ua
Анатолій Володимирович отоларинголог з великим досвідом роботи, веде прийом дорослих та дітей з 3 років із захворюваннями ЛОР-органів. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні гострих та хронічних хвороб вуха, горла та носа. Виконує оперативні втручання та амбулаторні методи лікування (пункцію та дренування верхньощелепних пазух, ендоскопічну поліпотомію, промивання порожнини носа по Проєтцю та ін.) Також лікар надає допомогу при травмах ЛОР-органів, проводить ринопластику та септопластику.
Лікар Акушер-гінеколог Картак Людмила Александровна на Doc.ua
Лікар Інфекціоніст, Педіатр Мєшков Олександр Альбертович на Doc.ua
Мєшков О.А. лікар - інфекціоніст, з колосальним досвідом роботи, має близько 30 друкованих праць і 6 раціоналізаторських пропозицій. Веде спостереження здорової дитини, лікує дитячі інфекційні хвороби, глистяні інвазії, ГРЗ, пневмонію та ін.