Харків
Лікар Мануальный терапевт, Фізіотерапевт, Реабілітолог, Вертебролог Осипов Віталій Миколайович на Doc.ua
Віталій Миколайович – кандидат медичних наук, доцент. Є кваліфікованим реабілітологом, вертебрологом. Лікар успішно поєднує лікарську та наукову діяльність. Віталій Миколайович спеціалізується на лікуванні головного болю, а також болю в спині та грудній клітці, попереку. Допомагає усунути сутулість, надає допомогу при деформаціях хребта та суглобів, посттравматичних ускладненнях

Перевірені відгуки про лікаря 20 відгуків

Андрей 12 Лютий 2022
Надежда 26 Січень 2022
Визитом осталась настолько довольна, что теперь к Виталию Николаевичу поведу внука!
Осипов Віталій Миколайович 31 Січень 2022
Надіє Вікторівно, дякуємо Вам за чудові слова в адресу нашого спеціаліста. Віталій Миколайович з душею і великим завзяттям береться до кожної справи, діагнозу, намагається донести пацієнту максимум інформації відносно хвороби, і її вирішення. Ми раді будемо бачити Вашого онука у нас на консультації, а Вас на щоденних сеансах у нашому центрі.
Алексей 17 Листопад 2021
Александр 15 Листопад 2021
Эльмира 04 Червень 2021
Доктор внимательный, хорошо выслушивает проблемы!
Осипов Віталій Миколайович 05 Липень 2021
Наши специалисты готовы всегда помочь Вам в решении вопросов любого маштаба.Ведь индивидуальный подход-это в первую очередь внимательное изучение проблемы пациента,ее корень.Всегда рады видеть Вас на сеансах реабилитации.
Анастасия 24 Травень 2021
Людмила 07 Травень 2021
Анастасия 01 Березень 2021
Ольга 11 Січень 2021
Валентина 03 Серпень 2020
Специалист высокого профиля, внимательный к деталям, доброжелательный и очень приятно работать с этим человеком. Рекомендую
Осипов Віталій Миколайович 05 Липень 2021
Очень приятно слышать такие отзывы о наших специалистах.Спасибо!Ждем Вас на сеансах реабилитации.

Всі лікарі Харків