Харків

Сторінка 8: Офтальмологи в Харкові

Лікар Офтальмолог Фарафонова Анастасія Євгеніївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на кераторефракціоній хірургії за технологією LASIK, LASEK та хірургічному лікуванні кератоконуса за допомогою CrossLinking. Проводить професійне діагностування та консультування.
Лікар Офтальмолог, Хірург Кочерга Ганна Леонідівна на Doc.ua
Ганна Леонідівна - лікар хірургічного відділення. Сфера професійної діяльності доктора охоплює вітреоретінальние хірургічні втручання при захворюваннях сітківки. Здійснює терапію ускладнень після хірургічного лікування катаракти.
Лікар Офтальмолог Гонтар Євгенія Віталіївна на Doc.ua
Лікар-офтальмолог. Спеціалізується на лікуванні таких захворювань: запальні і дегенеративні захворювання переднього відрізка ока, катаракта, глаукома, захворювання сітківки та зорового нерва, видалення сторонніх тіл.
Медичний центр «СЕЛЛІ»
вул.Пушкінська, 43на карті
Київськийм. Пушкінська
Лікар Офтальмолог Сакун Ігор Валерійович на Doc.ua
21рік досвіду
Ігор Валерійович володіє методиками інструментальних досліджень органів зору, а також методиками підбору спеціальних засобів корекції зору. Доктор Сакун в роботі використовує лінзи і окуляри від провідних виробників: Sauflon, Rodenstock, Alcon, Bausch and Lomb, Seiko і ін.
Офтальмологічний кабінет Люксоптика на вул. Полтавський шлях
вул. Полтавський шлях, 148/2на карті
Холодногірськийм. Холодна гора
3.2
Лікар Офтальмолог Годунов Федір Анатолійович на Doc.ua
Доктор Годунов має вищу категорію по офтальмології, він понад 15 років веде медпрактику. Він спеціалізується на підборі різних засобів коригування зору (окулярів / м'яких контактних лінз), оптометрії, дослідженні зору за допомогою інструментальної діагностики.
Офтальмологічний кабінет Люксоптика на пр. Науки 41/43
пр. Науки 41/43на карті
Шевченківськийм. 23 серпня
Офтальмологічний кабінет Люксоптика ТЦ Караван
вул. Героїв праці, 7на карті
Салтівськийм. Героїв праці
Лікар Офтальмолог, Хірург Сергієнко Микола Маркович на Doc.ua
Офтальмохірург, є головним консультантом центру медицини "Новий зір". Займається рефракційною хірургією, хірургічним лікуванням катаракти і глаукоми. Винахідник першого в Україні штучного кришталика.
Новий зір, медичний центр в Харкові

Включает в себя: визометрию с коррекцией и без; проверку характера зрения; стереоскопический тест; определение резервов аккомодации, рассчет оптической силы хрусталика, авторефрактометрию; пневмотонометрию; определение анатомических особенностей глаз на ИОЛ-мастере, кератотопографию, УЗИ глаза; проведение теста Ширмера, пахиметрию; расширение зрачка каплями, осмотр глазного дна линзой Гольдмана; биомикроскопию переднего отрезка глаза; биомикроскопию угла передней камеры;консультацию врача-офтальмолога, постановку диагноза, назначение лечения, выписку со всеми данными диагностики.

вул. Максиміліановська, 14 на карті
Київськийм. Пушкінська
Лікар Офтальмолог Мірошник Дмитро Михайлович на Doc.ua
Мірошник Дмитро Михайлович
Завідуючий офтальмологічним відділенням для дорослих, кандидат медичних наук, лікар вищої кваліфікаційної категорії, головний позаштатний спеціаліст з офтальмології Головного управління охорони здоров'я обласної державної адміністрації. Надає весь обсяг консультативної та хірургічної допомоги.
Рішон, медичний центр
Вул. Піщана, 11на карті
Холодногірськийм. Центральний ринок
Лікар Офтальмолог Нікітіна Олена Семенівна на Doc.ua
Нікітіна Олена Семенівна
Лікар-офтальмохірург дитячий, має вищу категорію, кандидат медичних наук. Здійснює видалення сторонніх тіл з очей, надає першу допомогу при травмах і інші маніпуляції, які спрямовані на досягнення здоров'я очей.
Лікар Офтальмолог Сорочан Алла Миколаївна на Doc.ua
Лікар Сорочан є досвідченим офтальмологом, який понад 25 років спеціалізується на лікуванні хвороб, що вражають органи зору. Алла Миколаївна займається діагностуванням захворювань очей за допомогою інструментальних досліджень, підбором методів коригування зору, визначенням відповідних контактних лінз і окулярів.
Офтальмологічний кабінет Люксоптика на Данилевського
вул. Данилевського, 16на карті
Шевченківськийм. Наукова
Лікар Офтальмолог Коваленко Тетяна Василівна на Doc.ua
Офтальмолог дитячий (перша категорія), займається лікуванням, косоокості, короткозорості, далекозорості, кон'юнктивіту, астигматизму, амбліопії і ін. Проводить апаратне лікування, консультативний прийом.
Офтальмологічний кабінет Люксоптика на Сумській 60
вул. Сумська, 60на карті
Київськийм. Університет
chevron_left
Показати ще 10 Лікаріautorenew
8 9 10 chevron_right