Харків

Сторінка 5: Офтальмологи в Харкові

Лікар Хірург, Офтальмолог Фесенко Сергій Іванович на Doc.ua
Сергій Іванович - лікар-офтальмолог хірургічного відділення. Спеціалізується на діагностиці та хірургічному лікуванні катаракти, проводить комбіновані оперативні втручання на задньому відрізку ока. Займається визначенням межі поля зору. Є учасником міжнародних конференцій з офтальмології і вітреоретинальній хірургії.
Лікар Офтальмолог Мхітарян Асмік Абовівна на Doc.ua
Асмік Абововна лікар-офтальмолог, спеціалізується на лікуванні захворювань очей (далекозорість, короткозорість, астигматизм і т.д.), також займається хірургією придаткового апарату очей.
Лікар Офтальмолог Погудіна Катерина Володимирівна на Doc.ua
Катерина Володимирівна лікар-офтальмолог, займається лікуванням захворювань очей. Проводить консультативний прийом, функціональну діагностику, також спеціалізується на дитячій офтальмології.
Лікар Офтальмолог Коновалова Дарина Олександрівна на Doc.ua
Ликар Коновалова спеціалізується на лікуванні захворювань сітківки, кришталика, рогівки, запальних захворювань ока, глаукоми. Має практичний досвід, а також наукові заслуги: 6 наукових статей, 13 тез, 5 патентів, співавтор 8 доповідей на наукових конференціях.
Лікар Офтальмолог, Хірург Клименко Вадим Леонідович на Doc.ua
Вадим Леонідович - один з провідних вітреоретінальних хірургів України. Завідує відділенням хірургії міжнародного медичного центру «Офтальміка». За час практики здійснив кілька десятків тисяч мікрохірургічних втручань з приводу глаукоми, катаракти, гемофтальма, діабетичної ретинопатії, відшарування сітківки.
Лікар Офтальмолог Момот Анастасія Володимирівна на Doc.ua
Лікар офтальмолог Момот Анастасія Володимирівна проводить консультативні прийоми, різні методи діагностики зору, підбір окулярів, лінз, надання першої допомоги при травмах і попаданні чужорідних тіл, лікування захворювань органів зору (апаратне, медикаментозне, фізіотерапевтичне)
Лікар Офтальмолог Левченко Лариса Іванівна на Doc.ua
Левченко Лариса Іванівна
Лариса Іванівна є досвідченим офтальмологом, володіє повним спектром діагностичних досліджень в офтальмології, підбирає окуляри і лінзи для корекції зору, проводить лікування катаракти і глаукоми початковій стадії.
Інтермед на Барабашова
вул. Барабашова, 6 а (Будівля адміністрації ТП №3 (колишня будівля обленерго))на карті
Салтівськийм. Академіка Барабашова
Лікар Офтальмолог Якубовський Сергій Валерійович на Doc.ua
Офтальмолог вищої категорії, пріоритетними напрямками роботи є нейроофтальмологія і дитяча офтальмологія. Проводить діагностику і корекцію різних порушень роботи очей і його структур інфекційного, запального і вікового характеру. Доктор володіє англійською мовою.
Лікар Офтальмолог Гулий Станіслав Ігорович на Doc.ua
Завідувач відділенням дитячої офтальмології медичного центру "Новий зір" в м.Харків та в м.Суми. Офтальмолог-хірург вищої категорії, займається лікуванням косоокості у дітей, короткозорості та далекозорості.
Лікар Офтальмолог Гула Наталія Володимирівна на Doc.ua
Дитячий офтальмолог, здійснює консультативний прийом дітей з перших днів життя, проводить апаратне лікування, терапію астигматизму, далекозорості, короткозорості, косоокості, амбліопії і ін.
Офтальмологічний кабінет Люксоптика на Сумській 60
вул. Сумська, 60на карті
Київськийм. Університет
chevron_left
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 6 7 8 9 10 chevron_right