Запоріжжя
Медичний центр «‎TopMedical»

Медичний центр «‎TopMedical»

add_box Офтальмологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Медичний центр надає послуги з діагностики та лікування захворювань органів зору для дітей і дорослих. Ви зможете отримати консультативну та хірургічну допомогу від провідних офтальмохірургів Києва, Дніпра і Запоріжжя. Тут вам проведуть діагностику на найсучаснішому медичному обладнанні, проконсультують і проведуть хірургічне лікування лікарі вищої категорії, доктори та кандидати медичних наук.
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 18:00 access_time_filled нд : вихідний
проспект Соборний, 129на карті
Вознесеновский

Медичний центр «TopMedical» надає широкий спектр амбулаторних і хірургічних офтальмологічних послуг для дітей і дорослих.

У медичному центрі надають такі послуги

• Хірургічне лікування катаракти з імплантацією монофокальних, мультифокальних і торичних штучних лінз (ІОЛ)
  • Хірургічне лікування (вітреоретинальна хірургія) – відшарування і розрив сітківки, епіретінальний фіброз, діабетична ретинопатія
  • Діагностика і лазерне лікування захворювань сітківки (макулярна дегенерація, центральна дистрофія сітківки, центральні і периферичні розриви сітківки, ретинопатія, зокрема діабетична ретинопатія і макулопатія)
  • Корекція зору при короткозорості, далекозорості і астигматизму, рефракційна заміна кришталика
  • Вітректомія (газ чи силікон)+ФЕК+ІОЛ
  • Хірургічне та лазерне лікування глаукоми
  • Діагностика та лікування судинної патології ока (тромбоз сосудов сітківки, гіпертонічна і діабетична ретинопатія)
  • Діагностика і лікування запальних захворювань ока
  • Діагностика і лікування патологій зорового нерва (передня і задня оптична, ішемічна нейропатія, атрофія зорового нерва)
  • Лікування новоутворень повік
  • Лікування запальних захворювань очей (кон’юнктивіт, іридоцикліт, увеїт, халязион, птерігіум)
  • Лікування наслідків травм ока

Клініка оснащена сучасним діагностичним і хірургічним обладнанням, яке допомагає вчасно і найбільш точно діагностувати проблеми зору. Професіоналізм лікарів і комплексний підхід до лікування, спільно з фахівцями іншого профілю (ендокринолог, невролог, терапевт) важливий аспект в лікуванні системних захворювань і їх ускладнень з боку органів зору, і саме цей підхід і відрізняє клініку «TopMedical» від інших центрів.

У «Top Medical» надають не тільки вузькопрофільну допомогу, а й приділяють увагу терапії інших проблем зі здоров'ям, які впливають на тривалість і якість життя пацієнтів.

Анна 26 Квітень 2024
Сподобалось усе обслуговування, спілкування, а головне те, що офтальмолог Келембет-Новікова має підхід до дітей. Візит пройшов добре.
Ольга 22 Квітень 2024
Сама обстановка у клініці дуже приємна. Нічого поганого про цю клініку сказати не можу, було все чудово, комфортно та зручно.
Олена 19 Квітень 2024
Дуже сподобалася ця клініка, на рецепції дуже привітні дівчата, прийняли мене добре. Дуже сподобалося саме відношення у клініці до пацієнтів зі сторони медперсоналу.
Катерина 08 Квітень 2024
Візит пройшов добре, усім задоволена.
Вікторія 01 Квітень 2024
Клініка сподобалася, в клініці мене вже чекали, для процедури все було підготовлено