Харків

Сторінка 4: Офтальмологи в Харкові

Лікар Офтальмолог Селіванова Наталія Олександрівна на Doc.ua
Наталія Олександрівна - завідуюча педіатричним відділенням. У зону компетенції лікаря входить діагностика, лікування очних захворювань у дітей, корекція астигматизму, короткозорості, далекозорості терапевтичними методами. Здійснює підбір окулярів, контактних лінз Paragon.
Лікар Офтальмолог Борисенко Юрій Юрійович на Doc.ua
Доктор спеціалізується на офтальмології. Проводить консультації, хірургічне та терапевтичне лікування офтальмологічних патологій, підбір окулярів і контактних лінз. Лікує патології і захворювання зорового апарату. Веде прийом для дітей від народження
«Мамин Дім» на Григорівському шосе
Прийом по пн та сб!
Григорівське шосе, 57на карті
Новобаварський
Консультація 600 грн
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
ср 01  трав.чт 02  трав.пт 03  трав.keyboard_arrow_right
Лікар Офтальмолог, Хірург Колот Ганна Василівна на Doc.ua
Лікар-офтальмолог, пластичний і реконструктивний офтальмохірург. Анна Василівна спеціалізується на проведенні реконструктивних операцій, хірургічних втручань з приводу катаракти, здійснює естетичну блефаропластику
Лікар Офтальмолог Гула Олена Петрівна на Doc.ua
Гула Олена Петрівна
Лікар спеціалізується на офтальмології. Проводить тонометри, корекцію окулярів, промивання слізних шляхів, видалення сторонніх тіл переднього відрізка, атероми, кісти століття, халязіона
Рішон, медичний центр
Вул. Піщана, 11на карті
Холодногірськийм. Центральний ринок
Виклик додому
Лікар Офтальмолог Ткаченко Катерина Миколаївна на Doc.ua
Катерина Миколаївна є фахівцем діагностичного відділення. У сферу діяльності лікаря входять сучасні методики діагностування та комплексної терапії захворювань очей, зорового нерва, макулярної області.
Лікар Офтальмолог Ковтун Михайло Іванович на Doc.ua
Ковтун Михайло Іванович
Михайло Іванович - головний консультант міжнародного медичного центру «Офтальміка». За час практики здійснив десятки тисяч мікрохірургічних втручань з лікування катаракти, глаукоми у дітей і дорослих з використанням лазерних методик.
Лікар Офтальмолог Захарчук Ірина Миколаївна на Doc.ua
Доктор спеціалізується на офтальмології. Проводить консультативний прийом, офтальмоскопію, скіаскопію, біомікроскопію, кераторефрактометрію, тонометрію, підбір окулярів і м'яких контактних лінз. Лікує такі захворювання і патології, як: міопія, гіперметропія, астигматизм, косоокість
Лікар Офтальмолог Доля-Попсуйшапка Юлія Глібовна на Doc.ua
Юлія Глебовна - лікар-офтальмолог 1 категорії. Спеціалізується на проведенні консультацій, функціональній діагностиці, дитячій офтальмології.
Лікар Офтальмолог Коваленко Юрій Володимирович на Doc.ua
Коваленко Юрій Володимирович
Юрій Володимирович - завідувач відділенням лазерної хірургії міжнародного медичного центру «Офтальміка». За 20-річну медичну практику виробив понад 25 тисяч лазерних операцій з приводу діабетичної периферичних дистрофій сітківки, вторинної катаракти, ретинопатії, глаукоми, тромбозах вен сітківки.
Лікар Хірург, Офтальмолог Фесенко Сергій Іванович на Doc.ua
Сергій Іванович - лікар-офтальмолог хірургічного відділення. Спеціалізується на діагностиці та хірургічному лікуванні катаракти, проводить комбіновані оперативні втручання на задньому відрізку ока. Займається визначенням межі поля зору. Є учасником міжнародних конференцій з офтальмології і вітреоретинальній хірургії.
chevron_left 4
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 6 7 8 9 10 chevron_right