Харків

Сторінка 6: Офтальмологи в Харкові

Лікар Офтальмолог Стрижко Катерина Михайлівна на Doc.ua
Стрижко Е. М. займається підбором будь-яких видів очок (в тому числі і прогресивних), контактних лінз (м'яких) виробництва «Zeiss», «Sauflon», «Bausсh & Lomb», «Alcon».
Лікар Офтальмолог Скорописова Світлана Валеріївна на Doc.ua
Лікар Скоропісова має першу категорію по офтальмології, вона веде прийом в якості лікаря-офтальмолога понад 20 років. В область професійних інтересів Скоропісовой С. В. Входить Оптометрія, а також індивідуальних підбір засобів для коригування зору - окулярів від компаній «Nikon», «Seiko», «Rodenstock», контактних лінз від компаній «Cooper», «Bausсh / Lomb», «Zeiss» та ін
Лікар Офтальмолог Ломанова Наталія Анатоліївна на Doc.ua
Доктор займається діагностикою зору. Проводить лікування міопії (короткозорість), гіперметропії (далекозорість), астигматизму, пресбіопії (вікова далекозорість), амбліопії (ледачий очей), запальних захворювань переднього відрізка ока
Лікар Офтальмолог, Хірург-офтальмолог Лейченко Юлія Валентинівна на Doc.ua
Консультація від1100 грн
Офтальмохірург, член Європейського товариства катарактальних і рефракційних хірургів (ESCRS). Сертифікований пластичний хірург.‌ Юлія Валентинівна спеціалізується на діагностиці та лікуванні офтальмологічних захворювань. Займається корекцією, рефракційною хірургією (лазерна корекція зору), естетичною та реконструктивною блефаропластикою. Також проводить лікування синдрому сухого ока (IPL Xenon), комплексну терапію кератоконусу.
Лікар Офтальмолог Гонтар Євгенія Віталіївна на Doc.ua
Лікар-офтальмолог. Спеціалізується на лікуванні таких захворювань: запальні і дегенеративні захворювання переднього відрізка ока, катаракта, глаукома, захворювання сітківки та зорового нерва, видалення сторонніх тіл.
Лікар Офтальмолог Сакун Ігор Валерійович на Doc.ua
Ігор Валерійович володіє методиками інструментальних досліджень органів зору, а також методиками підбору спеціальних засобів корекції зору. Доктор Сакун в роботі використовує лінзи і окуляри від провідних виробників: Sauflon, Rodenstock, Alcon, Bausch and Lomb, Seiko і ін.
Лікар Офтальмолог Годунов Федір Анатолійович на Doc.ua
3.2
Доктор Годунов має вищу категорію по офтальмології, він понад 15 років веде медпрактику. Він спеціалізується на підборі різних засобів коригування зору (окулярів / м'яких контактних лінз), оптометрії, дослідженні зору за допомогою інструментальної діагностики.
Лікар Офтальмолог, Хірург Сергієнко Микола Маркович на Doc.ua
Доктор медичних наук
Офтальмохірург, є головним консультантом центру медицини "Новий зір". Займається рефракційною хірургією, хірургічним лікуванням катаракти і глаукоми. Винахідник першого в Україні штучного кришталика.
Лікар Офтальмолог Мірошник Дмитро Михайлович на Doc.ua
Завідуючий офтальмологічним відділенням для дорослих, кандидат медичних наук, лікар вищої кваліфікаційної категорії, головний позаштатний спеціаліст з офтальмології Головного управління охорони здоров'я обласної державної адміністрації. Надає весь обсяг консультативної та хірургічної допомоги.
Лікар Офтальмолог Сорочан Алла Миколаївна на Doc.ua
Лікар Сорочан є досвідченим офтальмологом, який понад 25 років спеціалізується на лікуванні хвороб, що вражають органи зору. Алла Миколаївна займається діагностуванням захворювань очей за допомогою інструментальних досліджень, підбором методів коригування зору, визначенням відповідних контактних лінз і окулярів.
chevron_left
Показати ще 8 Лікаріautorenew
6 7 chevron_right