Запоріжжя
Лікар Офтальмолог Мироненко Наталія Олександрівна на Doc.ua

Відгуки про Мироненко Наталія Олександрівна

Доктор займається аномаліями рефракції, запальними та дегенеративними захворюваннями очного яблука та придаткового апарату очей, катарактою

Перевірені відгуки про лікаря 29 відгуків

Олександр 30 Квітень 2024
Гарні враження, персонал хороший, ввічливий, я задоволений візитом в клініку, записався в клініці на наступний прийом
Ольга 22 Квітень 2024
Лікар прекрасний спеціаліст, візит пройшов дуже гарно. Лікар добре знає свою справу, нічого поганого про цього лікаря сказати не можу.
Олена 19 Квітень 2024
Дуже сподобався візит у цього лікаря. Відношення зі сторони лікаря було прекрасне, лікар дуже привітний спеціаліст.
Вікторія 01 Квітень 2024
Я дуже задоволена прийомом у лікаря, видно що лікар професіонал, ставилася дуже професійно, прооперувала дуже акуратно, вирішила мою проблему. Зараз у мене період реабілітації, думаю що все буде добре. Дуже сподобалася лікар, буду лікаря рекомендувати і якщо у мене будуть проблеми, то буду звертатися тільки до Наталії Олександрівни
Вадим 29 Лютий 2024
Все було добре, лікар все розповіла, прийом був чудовий, дуже кваліфіковано
Тетяна 26 Лютий 2024
Сподобався візит, лікар доступно все пояснила, чітко все роз'яснила, розклала все як то кажуть по поличках. Задоволена візитом.
Ксенія 05 Лютий 2024
Прийом був комфортний, пояснення та відповіді на мої запитання цілком зрозумілі, я задоволена прийомом. т
Анна 19 Січень 2024
Все понравилось, профессиональный, опытный доктор
Антон 27 Грудень 2023
Галина 21 Грудень 2023
Компетентна лікарка, мені все сподобалося, записана на повторний прийом.
1 2 3

Всі лікарі Запоріжжя