Дніпро

Сторінка 7: Стоматологи в Дніпрі

Лікар Стоматолог Крюкова Оксана Віталіївна на Doc.ua
Лікар стоматолог-ортопед. Займається установкою вінірів і люмінірів, протезуванням зубів з використанням лицьової дуги, художньою реставрацією зубів, ендодонтичним лікуванням з мікроскопом
Лікар Стоматолог, Стоматолог-хірург, Стоматолог-ортопед Амелін Сергій Борисович на Doc.ua
Лікар стоматолог-хірург, ортопед. Проводить видалення зубів, атипове видалення, імплантацію, протезування.
Лікар Стоматолог Зозуля Андрій Іванович на Doc.ua
Спеціалізується на ортопедичній стоматології, основними методиками якої є протезування, відновлення, імплантація зубів. Також спеціалізується на вирівнюванні деформованих зубів або аномалій, які виникають в зубощелепної системі.
Лікар Стоматолог Зозуля Світлана Валеріївна на Doc.ua
Стоматолог-терапевт, вивчає тканини пародонту, займається профілактикою хвороб, викликаних порушеннями в пародонті. Також спеціалізується на лікуванні хвороб, що виникають на слизовій оболонці рота.
Лікар Стоматолог Сущенко Ілона Валеріївна на Doc.ua
Спеціалізація - послуги з чищення зубів (гігієнічне), реставраційних методиках відновлення анатомічної форми зубів, лікування карієсу, періодонтиту, пульпіту, хвороб м'яких тканин - стоматиту, пародонтозу, гінгівіту.
Лікар Стоматолог Салюк Олена Валеріївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Займається лікуванням пацієнтів, у яких діагностовано аномалії зубощелепної системи, придбані дефекти, деформації, а також пошкодження жувальної-мовного апарату. Також спеціалізується на терапевтичному лікуванні карієсу, його ускладнень, хвороб некаріозної природи.
Лікар Стоматолог Лісова Світлана Валеріївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Професійні інтереси Світлани Валеріївни - лікування хвороб некаріозного природи (ерозія зубів, флюороз, патологічна стертість зубів, некроз твердих тканин, гіпоплазія емалі, клиновидний дефект, гіперестезія), лікування хвороб каріозної природи (пульпіт, періодонтит, карієс).
Лікар Стоматолог Передерій Оксана Миколаївна на Doc.ua
Лікує хвороби ендодонтичного профілю - захворювання кореневих каналів, хвороби одонтологічного профілю - карієс, пульпіт, періодонтит. Також лікує хвороби некаріозної природи - гіпоплазію емалі, флюороз, ерозію емалі, патологічну стертість зубів, клиновидний дефект, гіперестезію зубів.
Лікар Стоматолог Коваленко Ксенія Семенівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Спеціалізується на терапевтичній стоматології, пародонтології. Займається лікуванням карієсу і його ускладнень, професійною гігієною порожнини рота, реставрацією зубів.
Лікар Стоматолог Гаюн Тамара Олександрівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Спеціалізується на терапевтичній, ортопедичній стоматології. Займається лікуванням зубів за допомогою сучасного обладнання, використовуючи яке лікар максимально мінімізує больові відчуття.