Дніпро

Сторінка 12: Стоматологи в Дніпрі

Лікар Хірург, Стоматолог Маджді Алі Алієвич на Doc.ua
Алі Алієвич займається лікуванням запальних захворювань зубів, проводить щелепно-лицьову хірургію при травмах м'яких тканин обличчя і кісток лицьового скелета, пухлинах і пухлиноподібних утвореннях особи і т.д.
Лікар Стоматолог Штомпель Ганна Володимирівна на Doc.ua
Анна Володимирівна є кваліфікованим і досвідченим лікарем-стоматологом, фахівцем з дитячої стоматології, профілактики стоматологічних патологій, терапевтичної стоматології, пародонтології і т.д. У своїй практиці доктор активно використовує сучасні технології, в тому числі лазерне стоматологічне лікування та плазмоліфтинг.
МедінЮей клініка і лабораторія
ул. Симферопольская, 2-кна карті
Нагорний (Соборний)
Лікар Стоматолог Терещенко Таїсія Валеріївна на Doc.ua
Стоматолог-ортопед, який має першу кваліфікаційну категорію. Професійні інтереси - незнімне / знімне протезування. Встановлює коронки, вініри, різні види протезів.
Лікар Стоматолог Касянова Олена Леонідівна на Doc.ua
Стоматолог-ортопед. У професійну область інтересів Олени Леонідівни входить протезування зубів - знімними/незнімними конструкціями, бюгельними протезами, послуги з мікропротезування, протезування на імплантатах.
Аранта, центр стоматології
вул. Рабоча, 89на карті
Чечелівський
Лікар Стоматолог Бурага Ілона Олександрівна на Doc.ua
Професійні інтереси - лікування аномалій, що виникають в зубощелепній системі, деформацій, набутих дефектів, пошкоджень жувальної-мовного апарату. Крім цього займається терапевтичним лікуванням карієсу, його ускладнень, а також хвороб, що мають некаріозну природу.
Аранта, центр стоматології
вул. Рабоча, 89на карті
Чечелівський
Лікар Стоматолог Юр Світлана Володимирівна на Doc.ua
Лікар стоматолог-терапевт, займається складанням індивідуального плану лікування, спеціалізується на проведенні професійної гігієни порожнини рота (ультразвук, Air-flow), діагностики та лікування карієсу, а також його ускладнень.
Лікар Стоматолог Бондар Анастасія  Вікторівна на Doc.ua
Анастасія Вікторівна лікар-стоматолог терапевт, пародонтолог. Проводить діагностику і лікування захворювань зубів та ясен. Регулярно бере участь у вебінарах, конференціях.
Термі
вул.Феодосіївська,1на карті
Лікар Стоматолог Титова Наталія Василівна на Doc.ua
Стоматолог-терапевт, хірург. Проводить зубозберігаючі процедури у вигляді лікування каріозних пошкоджень зубів, протезування. У разі неможливості зберегти зуб - проводить видалення зубів, також видаляє кісти.
Аполлонія, стоматологічна клініка
вул. Гусенко, 17на карті
Соборний
Лікар Стоматолог, Стоматолог-хірург, Імплантолог Журавель Елизавета Ільївна на Doc.ua
Лікар хірург-стоматолог, проводить професійне лікування постійних зубів і кореневих каналів, захворювань і травм трійчастого нерва, виконує весь обсяг амбулаторної хірургії. Єлизавета Іллівна також є фахівцем в області пластичної хірургії м'яких тканин порожнини рота і обличчя
Стоматологічна клініка Дентал-Євро
пл. Соборна, 9А (1 поверх)на карті
Лікар Стоматолог Щербатий Олексій Олексійович на Doc.ua
Лікар-стоматолог, який працює в таких напрямках, як стоматологічна терапія, ортопедія і імплантологія. Проводить лікування карієсу, пародонтозу, пародонтиту, пульпіту, глоситу, гінгівіту і т.д.