Одеса

Стоматологи в Одесі

ПРЕМІУМ МІСЦЕ НА ПРАВАХ РЕКЛАМИПРЕМІУМ МІСЦЕ НА ПРАВАХ РЕКЛАМИПРЕМІУМ МІСЦЕ НА ПРАВАХ РЕКЛАМИПРЕМІУМ МІСЦЕ НА ПРАВАХ РЕКЛАМИПРЕМІУМ МІСЦЕ НА ПРАВАХ РЕКЛАМИПРЕМІУМ МІСЦЕ НА ПРАВАХ РЕКЛАМИ
Лікар Стоматолог, Стоматолог-хірург, Стоматолог-ортопед, Стоматолог-протезист, Стоматолог-терапевт Романов Кирило Костянтинович на Doc.ua
Консультація
Ще з дитинства знав, що буде лікарем, щоб допомагати та піклуватися про здоров’я людей. В студентські часи приймав участь в наукових конференціях, та є автором двох наукових статей. Займав перші місця на міжнародних конференціях серед молодих вчених, наразі постійно підвищує рівень знань та навичок на курсах відомих клініцистів та займається написанням дисертаційної роботи. Постійний розвиток є головною запорукою успішності його роботи та допомоги пацієнтам втілювати мрії про яскраві посмішки
Лікар Ортодонт, Стоматолог Площінська  Ольга  Олександрівна на Doc.ua
Консультація від600 грн
Лікар Площінська Ольга Олександрівна – кваліфікований лікар-ортодонт та дитячий лікар-стоматолог, лектор учбового центру PearlStom, член ассоціації ортодонтів України.
Лікар Стоматолог Односумов Євгеній Анатолійович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Консультація від500 грн
Євген Анатолійович проводить повний перелік терапевтичних заходів для усунення захворювань зубів і пародонту. Займається протезуванням за допомогою знімних, металокерамічних конструкцій, гігієною порожнини рота, володіє різними методиками відбілювання зубів.
Лікар Стоматолог Білих Ірина Анатоліївна на Doc.ua
Спеціалізується на лікуванні (терапевтичному) хвороб з одонтології, викликаних пошкодженням самих зубів. Також лікує хвороби з ендодонтії - порушення, що виникли в каналах (кореневих) зубів.
Лікар Стоматолог Обухівський Валерій Олексійович на Doc.ua
Засновник і головний лікар стоматологічного центру "Овасак", заснував Клуб імплантологів України. Є щелепно-лицьовим хірургом, лікарем-стоматологом, що має вищу категорію. Видаляє зуби будь-якого ступеня складності, встановлює дентальні імплантати, виконує всі види протезування.
Лікар Стоматолог Вишневська Ірина Олександрівна на Doc.ua
Вишневська Ірина Олександрівна спеціалізується на терапевтичній стоматології. Вона закінчила Одеський національний медичний університет. Проводить процедури по відбілюванню і по художній реставрації зубів, а також лікує будь-які зубні захворювання.
Лікар Ортодонт, Стоматолог Аль-Мохамад Ареф Ахмад на Doc.ua
Лікар-ортодонт, кандидат медичних наук. Лікує зміщення прикусу, проводить установку брекет-систем, трейнерів, пластинок, має успішний досвід у відновленні правильного розташування зубів.
Лікар Стоматолог Сопель Сергій Дмитрович на Doc.ua
Сопель Сергій Дмитрович є високопрофесійним лікарем стоматологом, адже він вже більше 30 років надає різні послуги з даної спеціальності. Конкретніше, доктор лікує карієс і його всілякі ускладнення, також він займається реставрацією зубів, використовуючи прямі і непрямі техніки, і практикує відновлення цілісності зубощелепного апарату.
Лікар Стоматолог Обухівський Андрій Валерійович на Doc.ua
Професійна сфера інтересів Андрія Валерійовича включає лікування некаріозних хвороб (ерозія емалі, флюороз, клиновидний дефект, стирання зубів (патологічна), гіперестезія), каріозних поразок (пульпіт, періодонтит, карієс).
Лікар Стоматолог Гулюк Сергій Анатолійович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Директор сімейної стоматологічної клініки "Галс", лікар 2-ї категорії, стоматолог ортопедичного профілю, паралельно практичній діяльності займається написанням наукових статей у спеціалізованій періодиці.
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 6 7 chevron_right