Одеса

Сторінка 7: Стоматологи в Одесі

Лікар Стоматолог Василів Надія Іванівна на Doc.ua
Стоматолог-терапевт, займається терапією зубного каменю, карієсу, пульпіту, періодонтиту, гінгівіту. Здійснює мікропротезування, відбілювання зубів, художні реставрації і т.д.
Dent House (Дент Хаус), клініка сімейної стоматології
вул. Нежинська, 41на карті
Пересипський
Лікар Стоматолог Цибуля Леонід Сергійович на Doc.ua
Лікар стоматолог-терапевт, займається лікуванням карієсу, ускладнень карієсу (періодонтит, пульпіт), захворювань пародонту, а також художніми реставраціями.
Лікар Стоматолог, Ортодонт Солопов Олег Сергійович на Doc.ua
Доктор Солопов О.С. працює в сфері терапевтичної, ортопедичної та ортодонтичної стоматології, володіє передовими методиками лікування зубів, проводить високохудожні реставрації коронкової частини зуба, установку безметаллових, металокерамічних коронок і т.д.
Лікар Стоматолог Приятельчук Станіслав Віталійович на Doc.ua
Лікар стоматолог, займається відбілюванням і чищенням зубів, ендодонтичним лікуванням, а також профілактикою захворювань (стоматологічних). Також проводить видалення і протезування зубів, лікування карієсу, його ускладнень і хвороб пародонту.
Керендент
вул. Шишкіна, 48/3на карті
Київський
Лікар Стоматолог Антощенко Олена Сергіївна на Doc.ua
Олена Сергіївна є фахівцем з терапевтичної стоматології. Лікар Антощенко Е. С. Займається лікуванням хвороб м'яких тканин ротової порожнини (хейлита, глоситу, стоматиту), хвороб некаріозного природи (некрозу твердих тканин зуба, флюорозу, клиновидного дефекту), хвороб каріозної природи (пульпіту, періодонтиту, карієсу).
Клініка Войнаровських

Консультация входит в стоимость лечения

вул. Канатна, 85на карті
Приморський
Лікар Стоматолог Нікітенко Андрій Вікторович на Doc.ua
Лікар Нікітенко А.В. є кваліфікованим стоматологом терапевтичного профілю, який займається комплексним лікуванням карієсу, пульпіту, зубного каменю і т.д. Здійснює установку пломб, реставрації, гігієнічну чистку зубів, навчання правильної гігієні ротової порожнини.
Клініка сучасної стоматології доктора Бедрицького
вул. Пушкінська, 52на карті
Приморський
Лікар Стоматолог Афанасьєв Денис Володимирович на Doc.ua
Стоматолог-ортопед при адентії, аномальних розмірах і формі зубів виробляє всі види протезування, в тому числі протезування на імплантатах. Уважний, грамотний фахівець з відмінною теоретичною і практичною підготовкою в своїй професії
Лікар Стоматолог Анісімов Максим Вікторович на Doc.ua
Лікар Анісімов М.В. спеціалізується на реконструктивно-відновлювальних технологіях в стоматології, займається терапією основних захворювань в стоматології, ортопедичною реабілітацією, хірургією. Авторству Максима Вікторовича належить понад 30 наукових статей, монографія і 3 патенти.
Лікар Стоматолог Киртока Микола Володимирович на Doc.ua
Стоматолог, переважний напрямок роботи - терапевтична сфера стоматології, передбачає лікування і відновлення функціональної здатності зубів і їх естетичну складову.
Dent Art (Дент Арт) в Одесі
вул. Космонавтів, 5на карті
Хаджибейський
Лікар Стоматолог Драпак Андрій Анатолійович на Doc.ua
Стоматолог-терапевт, регулярно проходить навчання в стоматологічних навчальних центрах, область професійної діяльності - професійна стоматологічна гігієна порожнини рота, відбілювання емалі, усунення каріозного процесу - поверхневого і глибинного, високоестетичні реставрація зубів.
chevron_left
Показати ще 10 Лікаріautorenew
7 8 9 10 chevron_right