Одеса

Сторінка 5: Стоматологи в Одесі

Лікар Стоматолог Ніколайчук Ганна Олександрівна на Doc.ua
Гігієніст центру стоматології "Галс", область професійної діяльності - процедури по очищенню зубної емалі, відбілювання зубної емалі, ремінералізація і інші процедури сфери профілактики і гігієни ротової порожнини.
Лікар Стоматолог Глухів Андрій Валерійович на Doc.ua
Стоматолог, хірург-імплантолог, проводить зубозберігаючі операції і дентальну імплантацію, а також видалення зубів будь-якої складності. Спеціаліст в області пародонтальної хірургії.
Лікар Стоматолог Естемрарі Амін Хабібович на Doc.ua
Стоматолог, веде терапевтичний і ортопедичний прийоми, фахівець в області пломбування та реставрації зубів, протезування, видалення зубів. Володіє англійською, українською, російською та перською мовами.
Лікар Стоматолог Зарейчук Максим Валентинович на Doc.ua
Спеціаліст загального стоматологічного профілю, професійно володіє всіма методами ефективного стоматологічного лікування зубів, ясен, в роботі застосовує весь спектр сучасного стоматологічного лікування.
Лікар Стоматолог Василів Надія Іванівна на Doc.ua
Стоматолог-терапевт, займається терапією зубного каменю, карієсу, пульпіту, періодонтиту, гінгівіту. Здійснює мікропротезування, відбілювання зубів, художні реставрації і т.д.
Лікар Стоматолог Приятельчук Станіслав Віталійович на Doc.ua
Лікар стоматолог, займається відбілюванням і чищенням зубів, ендодонтичним лікуванням, а також профілактикою захворювань (стоматологічних). Також проводить видалення і протезування зубів, лікування карієсу, його ускладнень і хвороб пародонту.
Лікар Стоматолог Антощенко Олена Сергіївна на Doc.ua
Олена Сергіївна є фахівцем з терапевтичної стоматології. Лікар Антощенко Е. С. Займається лікуванням хвороб м'яких тканин ротової порожнини (хейлита, глоситу, стоматиту), хвороб некаріозного природи (некрозу твердих тканин зуба, флюорозу, клиновидного дефекту), хвороб каріозної природи (пульпіту, періодонтиту, карієсу).
Лікар Стоматолог Нікітенко Андрій Вікторович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар Нікітенко А.В. є кваліфікованим стоматологом терапевтичного профілю, який займається комплексним лікуванням карієсу, пульпіту, зубного каменю і т.д. Здійснює установку пломб, реставрації, гігієнічну чистку зубів, навчання правильної гігієні ротової порожнини.
Лікар Стоматолог Киртока Микола Володимирович на Doc.ua
Стоматолог, переважний напрямок роботи - терапевтична сфера стоматології, передбачає лікування і відновлення функціональної здатності зубів і їх естетичну складову.
Лікар Стоматолог Мовчанська Олена Анатоліївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар стоматолог, гігієніст, терапевт, пародонтолог, вирішує такі медичні проблеми, як хвороби пародонту, слизової, проводить лікування кореневих каналів, естетичні художні реставрації, відбілювання зубів. В роботі використовує найбільш нове обладнання і методи лікування.
chevron_left
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 6 7 chevron_right