Одеса

Сторінка 2: Стоматологи в Одесі

Лікар Стоматолог Обухівський Костянтин Валерійович на Doc.ua
Здійснює терапевтичне лікування зубів, ендодонтичне, ортопедичне. Спеціалізується на підготовці зубів до протезування, займається естетичними реставраціями.
Лікар Ортодонт, Стоматолог Солоха Петро Анатолійович на Doc.ua
Петро Анатолійович - засновник і головний лікар клініки «ОРТО СПАС Дентал». Працює в таких напрямках, як ортопедія, ортодонтія, терапевтична стоматологія, хірургія. Маючи розширену кваліфікацію, використовує міждисциплінарний підхід в лікуванні зубощелепної системи, проблеми порожнини рота розглядає в комплексі естетичної та функціональної стоматології.
Лікар Стоматолог Бедрицький Гліб Вікторович на Doc.ua
Засновник клініки сучасної стоматології доктора Бедрицького. Стоматолог, проводить медичну практику 26 років. Вів стоматологічну практику в Польщі, Голландії, Україні, Німеччині.
Лікар Стоматолог Авратінський Дмитро Олегович на Doc.ua
Дмитро Олегович є високопрофесійним стоматологом-ортопедом, який виконує всі види протезування. Проводить оперативні втручання будь-якого ступеня складності в галузі стоматологічної імплантації, кісткової пластики, пародонтальної, ендодонтичної хірургії.
Лікар Стоматолог Коцюруба Олег Володимирович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Коцюруба Олег Володимирович спеціалізується на ортопедичній стоматології. У своїй практиці робить акцент на знімне і незнімне протезування: фіксація мостів, коронок, частково-знімних і повних знімних протезів, вінірів. А також займається лікуванням всіх ускладнень карієсу.
Лікар Стоматолог Прокоф'єва Світлана Сергіївна на Doc.ua
Стоматолог, приймає дорослих пацієнтів і дітей, проводить художні реставрації, протезування, а також відбілювання зубів. Вирішує такі медичні проблеми: гінгівіт, карієс, стоматит, пульпіт, періодонтит і т.д.
Лікар Стоматолог Глущенков Олексій Володимирович на Doc.ua
Стоматолог, працює по ортопедичному напрямку, проводить мікропротезування, а також художні реставрації. Крім того, фахівець займається ендодонтичним лікуванням і відбілюванням зубів, а завдяки знанням в області суміжних спеціальностей, становить комплексний план лікування.
Лікар Стоматолог Лупан Світлана Миколаївна на Doc.ua
Стоматолог терапевтичного профілю сімейної стоматологічної клініки "Галс", стоматолог вищої категорії, область професійного інтересу - сучасні методи і процедури в профілактичній і терапевтичній стоматології.
Лікар Стоматолог Приятельчук Віталій Федосійович на Doc.ua
Лікар стоматолог, має вищу категорію, займається лікуванням хвороб зубів і слизових оболонок, відновлювальною терапією, боротьбою з інфекційними хворобами порожнини рота. Компетентний в терапевтичній та хірургічній галузях стоматології.
Лікар Стоматолог Войнаровський Вадим Миколайович на Doc.ua
Лікар-стоматолог вищої категорії, працює в таких напрямках, як імплантологія, хірургія та ортопедія.
chevron_left 2 3 4
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 6 7 chevron_right