Одеса
Овасак в Одесі

Овасак в Одесі

Стоматологична клініка
add_box Стоматологія Ортодонтія ... ще
У філії клініки «Овасак», що знаходиться в Одесі, досвідчені стоматологи надають великий список послуг по всім розділам лікування ротової порожнини: терапевтичному, ортопедичному, пародонтологічному, ендодонтичному, хірургічному, дитячому.
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 18:00 access_time_filled сб : 9:00 - 14:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Троїцька, 11ана карті
Приморський
В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться
Схожі клініки поблизу в місті Одесі:
Rk-dental
add_box Стоматологія ... ще
access_time_filled пн - нд : 9:00 - 22:00
Італійський бульвар, 1Г. 15 поверх, офіс 1505
Клініка Регенеративної Стоматології Geneva
add_box Стоматологія Ортодонтія Дитяча стоматологія Ортопедична стоматологія Хірургічна стоматологія Стоматологічна імплантологія
access_time_filled пн - пт : 10:00 - 18:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Базарна, 92
Стоматологія на Сегедській
add_box Стоматологія Ортодонтія ... ще
access_time_filled пн - нд : 9:00 - 21:00
вул. Сегедська, 8
Медичний центр «Мультимед»
add_box Гінекологія Дерматологія Дієтологія Косметологія Психологія Травматологія ... ще
access_time_filled пн - пт : 10:00 - 20:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Канатна, 36
Приморський
Vita Sana Medical Group (Віта Сана Медікал Груп)
add_box Наркологія Психіатрія Психологія Психотерапія Стаціонар ... ще
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 18:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Жуковського 13
Київський
Приватний кабінет психолога Ольги Мишусти
add_box Психологія Психотерапія Сексологія ... ще
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 21:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Базарна, 4
Приватний терапевтичний кабінет Сусанни Кириченко на Пушкінській
add_box Психологія ... ще
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Пушкінська 66
Психологічний центр Бучинської Дарії Сергіївни
add_box Психологія Психотерапія ... ще
access_time_filled пн - пт : 12:00 - 20:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. В.Чорновола, 4а.
Приморський
Приватний кабінет психолога Белан О.А.
access_time_filled пн - нд : 8:00 - 20:00
вул. Канатна, 11
Приваний кабінет психолога Наталії Галактионової
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 20:00 access_time_filled нд : вихідний
ул. Канатная, 11
Приморський

Філія клініки «Овасак», що надає стоматологічні послуги, розташований в Одесі за адресою вул. Троїцька, 11а.

У клініці «Овасак» працюють талановиті лікарі, не один рік проводять процедури і операції в зубо-щелепної системи. Серед послуг, що надаються в «ОВАСАК», переважна кількість процедур проводиться з терапевтичної стоматології, яка полягає в проведення процедур, спрямованих на лікування пошкоджень видимої частини зуба (емалі, дентину), а також кореневих каналів. Хвороби, на які направлено терапевтичне лікування:

• каріозної природи:
    • травма зубів;
    • гіперестезія зубів;
    • патологічна стертість зубів;
    • клиновидний дефект;
  • хвороби, що виникають на слизовій оболонці рота:
    • стоматит, що має походження інфекційної природи, травматичної, симптоматичної (як прояв іншого захворювання), специфічною. По клінічній картині виділяють такі види стоматиту:
      • афтозний;
      • виразковий;
      • катарактальної;
    • хейліт;
    • глосит.

Також в клініці «Овасак» займаються проведенням процедур з:

• хірургічного лікування;
  • ортопедичного;
  • ортодонтичного;
  • протезування;
  • естетичних реставрацій;
  • дитячої стоматології.
Світлана 03 Листопад 2020
Очень довольна работой врача и администраторов Все прошло на высшем уровне Рекомендую
Дарина 28 Вересень 2020
Удобно, комфортно, чисто и быстро работает персонал, все делают по приятным ценам
Роман 01 Липень 2020
Доктор хороший, очень чутко отнеслась к ребенку. Первый снимок у нас не получился, но ее это не расстроило, не разозлило! Она объяснила ребенку, что нужно делать. И вообще, была очень доброй. Все отлично. Все понравилось. Единственное, что места для ожидания, очень мало. Можно больше стульев поставить. А так, все хорошо.
Ирина 26 Червень 2020
В принципе, все было хорошо и комфортно. Без очереди, мне все понравилось.
Александра 18 Травень 2020
Все прекрасно, очень быстро и очень удобно. Раньше такого не было. Люди сидели в очереди. А сейчас все прекрасно, я довольна.
Філії мережі
Все клініки