Одеса

Стоматологія на Сегедській

Стоматологична клініка
add_box Стоматологія Ортодонтія ... ще
Аптека в клініці Паркінг Wi-Fi зона
Багатопрофільна клініка «Стоматологія на Сегедской» надає повний обсяг послуг для збереження здоров'я, краси зубів. Досвідчені лікарі клініки проводять терапію зубів і пародонту, протезування, корекцію дефектів зубних рядів металокерамічними конструкціями, високоестетичні знімними протезами, профілактичні, гігієнічні заходи, безпечне відбілювання зубів, використовуючи сучасні технології дентальної медицини
access_time_filled пн - нд : 9:00 - 21:00
вул. Сегедська, 8на карті
Приморський

Основою роботи клініки є сервіс і гарантія якості, турбота про пацієнта, професіоналізм, доброзичливість і компетентність кожного члена персоналу.

При першому візиті пацієнтові надається консультація з усіх питань, видам стоматологічної допомоги, послуг і подальше складання плану лікування.

Якість надання стоматологічних послуг забезпечується завдяки застосуванню апаратів і обладнання європейського виробництва.

Послуги багатопрофільної клініки «Стоматологія на Сегедской»

Сервіс клініки охоплює послуги терапевтичної стоматології, ортодонтії, імплантації, естетичні маніпуляції:

• лікування всіх видів дефектів зубів;
  • терапію запалень слизової порожнини рота, ясен;
  • корекція дефектів зубних рядів металокерамічними конструкціями, знімними протезами та ін.
Артур 16 Березень 2024
Візитом залишився задоволеним.
Єлизавета 03 Жовтень 2023
Гарне ставлення, чисто.
Артем 12 Січень 2021
Все хорошо. Доктор, который информирует и бережет своих клиентов.
Денис 15 Серпень 2020
Быстро все и безболезненно.
Артур 11 Січень 2020
Все нормально, но дорого. Из-за цены не могу рекомендовать.