Одеса

Сторінка 6: Стоматологи в Одесі

Лікар Стоматолог Хоменко Катерина Олександрівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на терапевтичній, ортопедичній стоматології, ендодонтії та пародонтології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбирає схему лікування. Лікує захворювання зубів і ясен. Веде прийом для дітей від 3-х років
Лікар Стоматолог Верховська Інга Василівна на Doc.ua
Лікар стоматолог, терапевт, займається відновленням зубів (функціональним і косметичним), усуненням неприємного запаху з рота і кровоточивості ясен, зміцненням емалі дітей і вагітних. Застосовує сучасні досягнення в стоматології, що робить лікування максимально безболісним і результативним.
Лікар Стоматолог Казмірук Юлія Олександрівна на Doc.ua
Гігієніст, область професійної діяльності - всі зубні процедури, спрямовані на профілактику карієсу, включаючи професійну стоматологічну гігієну порожнини рота, фторування зубів і ін.
Лікар Стоматолог Данилюк Олена Петрівна на Doc.ua
Стоматолог-терапевт, здійснює лікування карієсу і ускладнень даної патології, відбілювання зубів, художні реставрації, мікропротезування, знімне та незнімне протезування.
Лікар Стоматолог Ведута Анастасія Ігорівна на Doc.ua
Лікар стоматолог, проводить лікування хвороб пародонта, карієсу, ускладнень карієсу (періодонтит, пульпіт і т.д.), а також спеціалізується на художніх реставраціях.
Лікар Стоматолог Безлепкін Іван Павлович на Doc.ua
Лікар стоматолог. Основна діяльність Івана Павловича спрямована на повноцінну функціональну, а також естетичну реабілітацію пацієнтів. Основні медичні проблеми, які вирішує лікар: знімне і незнімне протезування, мікропротезування, художня реставрація, а також лікування каріозних пошкоджень і їх ускладнень (ендодонтія), відбілювання зубів, підбір засобів для гігієни ротової порожнини.
Лікар Стоматолог Кравченко Тетяна Валеріївна на Doc.ua
Тетяна Валеріївна спеціалізується на проведенні гігієни ротової порожнини, ендодонтичного лікування, естетичних реставрацій зубів. Доктор Кравченко лікує хвороби, що вражають тверді тканини зубів, а також тканини пародонту. Всі процедури Кравченко Т. В. проводить під анестезією, тому пацієнти не відчувають хворобливості.
Лікар Стоматолог Аршакян Овсеп Гагікович на Doc.ua
Стоматолог, як лікар в своїй щоденній практиці займається хірургічним, ортопедичним і загальнотерапевтичним стоматологічним лікуванням, володіє повним спектром сучасних методів лікування і профілактики в практиці стоматології.
Лікар Стоматолог Давітадзе Аміран Нугзаровіч на Doc.ua
Стоматолог, хірург, проводить видалення зубів, займається лікуванням гнійно-запальних захворювань щелепи, а також м'яких тканин. Усуває абсцеси, періостіти, остеомієліти. Лікар вільно володіє українською, російською, грузинською та англійською мовами.
Лікар Стоматолог Сиваченко Вікторія Дмитрівна на Doc.ua
Лікар-стоматолог займається лікуванням пульпіту, періодонтиту, пародонтиту. Також, проводить художню реставрацію зубів і професійну гігієну порожнини рота. Спеціаліст в області лікування карієсу у дітей і дорослих.
chevron_left
Показати ще 3 Лікаріautorenew
6 7 chevron_right