Чернівці
Оксфорд Медікал на Воробкевича

Оксфорд Медікал на Воробкевича

add_box Алергологія Гінекологія Дерматологія Інфектологія Кардіологія Косметологія ... ще
«Оксфорд Медікал» на Воробкевича — одне з регіональних представництв передового медичного центру, який співпрацює із найбільш досвідченими спеціалістами різних медичних напрямків. Персонал клініки орієнтований на інноваційні технології лікування, серед яких перевагу віддають малоінвазивним методам
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 18:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. С. Воробкевича, 33на карті
Без района

Відділення медичного центру «Оксфорд Медікал» по всій Україні вже зарекомендували себе якісним та ефективним сервісом по напряму надання медичних послуг. Кваліфіковані лікарі та спеціалісти закладу проводять діагностику, лікування та профілактичні заходи для уникнення проблем зі здоров'ям у пацієнтів. Сюди можуть звертатися як дорослі, так і діти та підлітки до 18 років.

Спеціалісти медичного центру пропонують якісне лікування за такими напрямами:

• стоматологія;
  • нефрологія;
  • інфектологія;
  • педіатрія;
  • маммологія.

В медичному центрі «Оксфорд Медікал» надають тільки якісні послуги. Тут цінують довіру пацієнтів і намагаються берегти свою репутацію.

Олександр 02 Травень 2024
Чудова клініка, все було вчасно, не чекали, зауважень до персоналу не було
Анастасія 02 Травень 2024
Клініка дуже сподобалася, дуже чиста, прибрана, всі привітні, є зона для очікування і все для комфорту, для дітей є багато іграшок, все дуже класно
Вікторія 26 Квітень 2024
В клініці у нас був одноразовий візит, в клініку возили дитину. Клініка нас влаштовує
Єлизавета 10 Квітень 2024
Довелось чекати, мені це не сподобалось, особливо те, що довелось чекати з маленькою дитиною.
Софія 02 Квітень 2024
Все було добре, лікар гастроентеролог чудовий, гарна консультація. Клініка хороша, зауважень до персоналу не було
Філії мережі
Все клініки