Оксфорд Медікал на Воробкевича

Клініка Оксфорд Медікал на Воробкевича

add_box Гінекологія Дерматологія Інфектологія Кардіологія Косметологія Мамологія ... ще
«Оксфорд Медікал» на Воробкевича — одне з регіональних представництв передового медичного центру, який співпрацює із найбільш досвідченими спеціалістами різних медичних напрямків. Персонал клініки орієнтований на інноваційні технології лікування, серед яких перевагу віддають малоінвазивним методам
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 18:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. С. Воробкевича, 33на карті
Без района
Рейтинг клініки розраховується на основі

Відділення медичного центру «Оксфорд Медікал» по всій Україні вже зарекомендували себе якісним та ефективним сервісом по напряму надання медичних послуг. Кваліфіковані лікарі та спеціалісти закладу проводять діагностику, лікування та профілактичні заходи для уникнення проблем зі здоров'ям у пацієнтів. Сюди можуть звертатися як дорослі, так і діти та підлітки до 18 років.

Спеціалісти медичного центру пропонують якісне лікування за такими напрямами:

• стоматологія;
  • нефрологія;
  • інфектологія;
  • педіатрія;
  • маммологія.

В медичному центрі «Оксфорд Медікал» надають тільки якісні послуги. Тут цінують довіру пацієнтів і намагаються берегти свою репутацію.

Перевірені відгуки про клініку
Світлана 18 Березень 2020
Без черг.
Тетяна 07 Березень 2020
Я всім задоволена. Прийшла на 20хв.швидше зазначеного часу, чекати в черзі не довелось(що не мало важливо) прийняли одразу. Персонал ввічливий, все стерильно і чисто. І головне ціни не відрізняються від інших діагностичних центрів. Все пройшло як найкраще. Претензій ніяких немає. Рекомендую.
Олена 13 Грудень 2019
Мені все сподобалося. Дуже гарне ставлення, уважні до клієнтів і лікарка дуже хороша.
Філії мережі
Все клініки