Чернівці
Оксфорд Медікал на Воробкевича

Відгуки про клініку Оксфорд Медікал на Воробкевича

add_box Алергологія Гінекологія Дерматологія Інфектологія Кардіологія Косметологія ... ще
«Оксфорд Медікал» на Воробкевича — одне з регіональних представництв передового медичного центру, який співпрацює із найбільш досвідченими спеціалістами різних медичних напрямків. Персонал клініки орієнтований на інноваційні технології лікування, серед яких перевагу віддають малоінвазивним методам
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 18:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. С. Воробкевича, 33на карті
Без района
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
10 відгуків
Єлизавета 10 Квітень 2024
Довелось чекати, мені це не сподобалось, особливо те, що довелось чекати з маленькою дитиною.
Софія 02 Квітень 2024
Все було добре, лікар гастроентеролог чудовий, гарна консультація. Клініка хороша, зауважень до персоналу не було
Анастасія 06 Березень 2024
Дуже сподобалася клініка. У клініці дуже кваліфіковані спеціалісти.
Анна 03 Лютий 2024
Сподобалась клієнтоорієнтованість, ввічливість.
Олександр 11 Листопад 2023
Харитоненко Альбіна Леонідівна дуже хороший фахівець та на своєму місці. Рекомендую всім.
Кристиан 20 Жовтень 2023
Залишився задоволеним.
Олександр 14 Червень 2023
Візитом залишився задоволеним.
Світлана 18 Березень 2020
Без черг.
Тетяна 07 Березень 2020
Я всім задоволена. Прийшла на 20хв.швидше зазначеного часу, чекати в черзі не довелось(що не мало важливо) прийняли одразу. Персонал ввічливий, все стерильно і чисто. І головне ціни не відрізняються від інших діагностичних центрів. Все пройшло як найкраще. Претензій ніяких немає. Рекомендую.
Олена 13 Грудень 2019
Мені все сподобалося. Дуже гарне ставлення, уважні до клієнтів і лікарка дуже хороша.
Філії мережі
Все клініки