Черновцы
Оксфорд Медикал на Воробкевича

Отзывы о клинике Оксфорд Медикал на Воробкевича

add_box Аллергология Гинекология Дерматология Инфектология Кардиология Косметология ... еще
«Оксфорд Медикал» на Воробкевича - одно из региональных представительств передового медицинского центра, который сотрудничает с наиболее опытными специалистами различных медицинских направлений. Персонал клиники ориентирован на инновационные технологии лечения, среди которых предпочтение отдают малоинвазивным методам
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 18:00 access_time_filled вс : выходной
ул. С. Воробкевича, 33на карте
Без района
Обратитесь ли вы снова в клинику?
Да Нет
Ваша оценка клинике
11 отзывов
Вікторія 26 Апрель 2024
В клініці у нас був одноразовий візит, в клініку возили дитину. Клініка нас влаштовує
Єлизавета 10 Апрель 2024
Довелось чекати, мені це не сподобалось, особливо те, що довелось чекати з маленькою дитиною.
Софія 02 Апрель 2024
Все було добре, лікар гастроентеролог чудовий, гарна консультація. Клініка хороша, зауважень до персоналу не було
Анастасія 06 Март 2024
Дуже сподобалася клініка. У клініці дуже кваліфіковані спеціалісти.
Анна 03 Февраль 2024
Сподобалась клієнтоорієнтованість, ввічливість.
Олександр 11 Ноябрь 2023
Харитоненко Альбіна Леонідівна дуже хороший фахівець та на своєму місці. Рекомендую всім.
Кристиан 20 Октябрь 2023
Залишився задоволеним.
Олександр 14 Июнь 2023
Візитом залишився задоволеним.
Світлана 18 Март 2020
Без черг.
Тетяна 07 Март 2020
Я всім задоволена. Прийшла на 20хв.швидше зазначеного часу, чекати в черзі не довелось(що не мало важливо) прийняли одразу. Персонал ввічливий, все стерильно і чисто. І головне ціни не відрізняються від інших діагностичних центрів. Все пройшло як найкраще. Претензій ніяких немає. Рекомендую.
Филиалы сети
Все клиники