Черновцы
Врач онлайн
Оксфорд Медикал на пр. Независимости

Отзывы о клинике Оксфорд Медикал на пр. Независимости

168отзывов
add_box Акушерство Аллергология Гинекология Дерматология Кардиология Косметология ... еще
Парковка Детская комната Оплата карточкой Wi-Fi зона
«Оксфорд Медикал Черновцы» — одно из региональных представительств передового медицинского центра, который сотрудничает с наиболее опытними специалистами разных медицинских направлений. Персонал клиники ориентирован на инновационные технологии лечения, среди которых предпочтение отдают малоинвазивных методам.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 18:00 access_time_filled вс : 9:00 - 15:00
Чернівці, пр. Незалежності, 121А на карте
Без района
Обратитесь ли вы снова в клинику?
Ваша оценка клинике
35 отзывов
Юлія 17 Февраль 2024
Була на консультації в Фундюр Володимира Дмитровича, сподобались відношення, кваліфікація, все добре пояснив. У персоналу також добре ставлення до відвідувачів, та й взагалі, у клініці кваліфіковані лікарі. Візитом залишилась задоволена.
Вікторія 03 Февраль 2024
Сподобалося у клініці, все добре пройшло.
Надія 01 Февраль 2024
Все чудово пройшло.
Нікіта 05 Декабрь 2023
Комфортно, сервіс на рівні, дякую.
Аліна 07 Ноябрь 2023
Все сподобалось.
Вікторія 17 Октябрь 2023
Філіпчук Світлана Валентинівна приємна людина.
Дарина 10 Октябрь 2023
Кондря Олена Олександрівна хороша людина.
Діана 22 Сентябрь 2023
Мені з Філіпчук Світланою Валентинівною було дуже комфортно знаходитись, тому що це був мій перший візит. Все відразу розповіла що може бути та як  буде відбуватися наша зустріч, коментувала про кожен рух, змогла мене заспокоїти. Візит пройшов на вищому рівні.
Світлана 29 Август 2023
Клініка комфортна, обслуговування хороше, на ресепшені привітний та професійний персонал. Візитом залишилася задоволена.
Галина 30 Июнь 2020
Клініка гарна та охайна.