Одеса

Сторінка 4: Стоматологи в Одесі

Лікар Стоматолог Приходько Катерина Олександрівна на Doc.ua
В роботі перевагу віддає сучасним методикам ендодонтичного лікування, реставрацій, лікування некаріозних / каріозних пошкоджень зубів.
Овасак в Одесі
вул. Троїцька, 11ана карті
Лікар Стоматолог Передерко Андрій Васильович на Doc.ua
Стоматолог ортопедичного профілю, учасник семінарів і навчальних курсів різних стоматологічних освітніх центрів, область професійної діяльності - корекція придбаної адентії методами незнімного протезування, імплантації.
Лікар Стоматолог Турбай Олена Олександрівна на Doc.ua
Лікар стоматолог, займається реставрацією зубів (фронтальної групи), мікропротезуванням, відбілюванням, а також ендодонтичним лікуванням. Спеціаліст в області лікування карієсу, а також ускладнень хвороби. Володіє англійською мовою.
Dent House (Дент Хаус), клініка сімейної стоматології
вул. Нежинська, 41на карті
Пересипський
Лікар Стоматолог Бобильов Олег Олегович на Doc.ua
Бобильов Олег Олегович спеціалізується на ортопедичній стоматології. Даний лікар виконує такі процедури: ендодонтичне лікування, художню реставрацію і протезування. Він займається лікуванням різних ускладнень карієсу.
Лікар Стоматолог Гордійцяк Ярослав Михайлович на Doc.ua
Ярослав Михайлович займається відновленням цілісності зубочелюстного апарату, жувальної функції, а також естетичною реставрацією зубів. До кожного пацієнта у Ярослава Михайловича суто індивідуальний підхід, що підвищує якість роботи і комфорт пацієнта під час виконання маніпуляцій. У своїй практиці застосовує різні протоколи роботи, пряму і непряму техніки реставрації.
Клініка «Стоматолог»
просп. Добровольського, 92на карті
Пересипський
Лікар Ортодонт, Стоматолог Борченко Наталія Аркадіївна на Doc.ua
Ведучий ортодонт клініки «Овасак». Проводить лікування порушень прикусу, а також зубного ряду, лікування з використанням брекет-систем у дітей, дорослих. Область практичної діяльності - патологія зубних рядів, прикусу, ортодонтичне лікування пацієнтів з вродженою патологією (розщеплення верхньої губи та піднебіння), патологією скронево-нижньощелепного суглоба, комплексне лікування скелетних аномалій.
Лікар Ортодонт, Стоматолог Вишневська Оксана Олександрівна на Doc.ua
Стоматолог-ортодонт, проводить установку ортодонтичних апаратів, брекет-систем. Лікує зміщення прикусу, аномалії розмірів і форми зубів, ретиновані зуби, імпактні зуби, надкомплектні зуби.
Лікар Стоматолог, Ортодонт Гулюк Ірина Гаріївна на Doc.ua
Керівник відділення парадонтології сімейної стоматології "Галс", стоматолог-пародонтолог, ортодонт, область професійної діяльності - надання стоматологічної допомоги дітям і дорослим пацієнтам, проводить лікування за допомогою апаратів "Вектор" і "Омега".
4.6
Лікар Стоматолог Аджийська Юлія Іванівна на Doc.ua
Аджійська Юлія Іванівна спеціалізується на терапевтичній стоматології. Вона проводить процедури з художньої реставрації зубів, чищення зубів і багато іншого. А також лікує такі захворювання, як пульпіт, карієс, періодонтит і т.д.
4.6
Лікар Стоматолог, Ортодонт Мала Наталія Олексіївна на Doc.ua
Наталя Олексіївна здійснює комплексну корекцію всіх типів зміщення прикусу, патології зубних рядів, ортодонтичну підготовку перед протезуванням. В роботі використовує сучасні ортодонтичні апарати і всі види брекет-систем. Проводить лікування зубів передовими методиками, процедури по відбілюванню, ремініралізаціі, профілактиці та гігієну ротової порожнини.
Аврамед
вул. Дюківська, 8, офіс 2нна карті
chevron_left 4
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 6 7 8 9 10 chevron_right