Одеса

Сторінка 4: Стоматологи в Одесі

Лікар Стоматолог Довженко Інна Ігорівна на Doc.ua
4.1
Лікар другої категорії
Лікар спеціалізується в області терапевтичної стоматології. Володіє всіма методами лікування карієсу і його ускладнень, ендодонтичного лікування, художньої реставрації зубів, терапії захворювань слизової оболонки порожнини рота і пародонту. Професійно виконує зняття зубних відкладень ультразвуковим та повітряно-абразивним методом, відбілювання зубів
Лікар Стоматолог Греков Степан Михайлович на Doc.ua
Головний лікар "PhilDent" - центру сучасної стоматології, доктор стоматолог-ортопед вищої категорії, професійна спеціалізація - підготовка і проведення "під ключ" знімного і незнімного протезування, установка мікропротезів - вінірів.
Лікар Стоматолог Бакун Олександр Михайлович на Doc.ua
Олександр Михайлович лікар дерматовенеролог вищої категорії. З дня заснування стоматологічного відділення в Інституті пластичної хірургії VIRTUS, працює в області естетичної стоматології.
Лікар Стоматолог Баликов Віктор Володимирович на Doc.ua
Лікар стоматолог-ортопед, директор клініки «Dent House», фахівець в області знімного протезування (нейлонові, бюгельні і акрилові протези), проводить препарування під коронки - цирконієві, металокерамічні і прес-керамічні.
Лікар Стоматолог Скороход Микола Петрович на Doc.ua
Стоматолог-ортопед, в ході своєї практики виконує повний перелік робіт з протезування як з використанням знімних, а також незнімних ортопедичних конструкцій, володіє терапевтичними і хірургічними прийомами стоматологічного лікування.
Лікар Стоматолог Чегурко Вікторія Василівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на терапевтичній, ортопедичній стоматології, ендодонтії, пародонтології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, призначає схему лікування. Лікує захворювання зубів і ясен. Веде прийом для дітей від 6 років
Лікар Стоматолог Войнаровська Наталія Анатоліївна на Doc.ua
Лікар стоматолог, фахівець в таких напрямках, як естетична стоматологія та ендодонтія. Займається реставрацією зубів і реконструкцією, лікуванням кореневих каналів.
Лікар Стоматолог Смотрицький Олексій Борисович на Doc.ua
Лікар-стоматолог вищої категорії, головним завданням якого є установка зубних імплантатів, знімних і незнімних ортодонтичних апаратів, синус-ліфтинг. До кожного пацієнта знаходить індивідуальний підхід, що впливає на позитивний результат лікування.
Лікар Стоматолог Баранова Тетяна Юріївна на Doc.ua
Директор клініки "Dent Art" в Одесі, стоматолог загального профілю, досконало володіє методами корекції зубних дефектів, типових і нетипових патологій емалі, вільно оперує сучасними стоматологічними методами і обладнанням.
Лікар Стоматолог Сергієнко Олена Юріївна на Doc.ua
Олена Юріївна більше 20 років здійснює комплексне терапевтичне, ендодонтичне і пародонтологічне лікування зубів. Встановлює пломби, виробляє професійну очищення порожнини рота і початкове лікування пародонтиту (пародонтозу).
chevron_left 4
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 6 7 chevron_right