Дніпро

Сторінка 9: Стоматологи в Дніпрі

Лікар Стоматолог, Імплантолог, Стоматолог-хірург Журавель Елизавета Ільївна на Doc.ua
Лікар хірург-стоматолог, проводить професійне лікування постійних зубів і кореневих каналів, захворювань і травм трійчастого нерва, виконує весь обсяг амбулаторної хірургії. Єлизавета Іллівна також є фахівцем в області пластичної хірургії м'яких тканин порожнини рота і обличчя
Лікар Стоматолог Матвійчук Андрій Леонідович на Doc.ua
Стоматолог ортопед першої категорії, вважає за краще використовувати при лікуванні пацієнтів адгезивні технології. Спеціалізується на дорослій і підлітковій стоматології, а також має досвід в сфері протезування зубів.
Лікар Стоматолог Коломієць Ольга Володимирівна на Doc.ua
Стоматолог, ендодонтист, стоматолог-ортопед, професійна спеціалізація - виконання пломбувальних робіт, реставрації зубів, ендодонтичного лікування і протезування з використанням металокераміки.
Лікар Стоматолог Астоян Грачик Хачатурович на Doc.ua
Стоматолог зі стажем більше 9 років. Працює у напрямку терапевтичної, естетичної, ортопедичної та хірургічної стоматології: займається як процедурами відбілювання і професійного чищення, так і лікуванням карієсу, пульпіту, установкою імплантів та ін.
Лікар Стоматолог Кондрашова Карина Володимирівна на Doc.ua
Спеціаліст з терапевтичної стоматології - лікує некаріозні пошкодження зубів (ерозію зубів, флюороз, клиновидний дефект, патологічну стертість, гіперестезію, некроз твердих тканин зубів, гіпоплазію емалі), каріозні ушкодження у вигляді пульпіту, карієсу, періодонтиту.
Лікар Стоматолог Мумінова Людмила Миколаївна на Doc.ua
Веде пацієнтів з каріозними / некаріозних уражень зубів, проводить естетичні реставрації (інкрустування камінням, скайсами), лікує кореневі канали.
Лікар Стоматолог Пархоменко Павло Федорович на Doc.ua
Спеціаліст з терапевтичної стоматології. Лікує некаріозні пошкодження зубів (флюороз, гіперестезію, патологічну стертість, клиновидний дефект, некроз твердих тканин), каріозні пошкодження (пульпіт, карієс, періодонтит), хвороби м'яких тканин (хейліт, глосит, стоматит).
Лікар Стоматолог Іващенко Катерина Валеріївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Професійні інтереси - лікування хвороб зубів каріозної, некаріозної природи. Проводить гігієну рота професійними засобами, пастами, займається естетичними реставраціями, лікуванням кореневих каналів.
Лікар Стоматолог Мізгирева Олена Володимирівна на Doc.ua
Стоматолог для дорослих, дітей. Професійні інтереси - лікування молочних зубів у дітей, адаптація молодих пацієнтів до стоматологічних процедур, реставрація молочних зубів, проведення малоінвазивних процедур в ротовій порожнині.
Лікар Стоматолог Зайцева Вікторія Валеріївна на Doc.ua
Стоматолог-терапевт, займається одонтологією - вивченням методів діагностування, визначення методики лікування хвороб, викликаних ушкодженнями зубів. Також займається ендодонтією у вигляді розробки методів механічного, а також лікарського впливу на канали зубів, включаючи пломбування, пародонтології.