Дніпро

Сторінка 11: Стоматологи в Дніпрі

Лікар Стоматолог Салюк Олена Валеріївна на Doc.ua
Займається лікуванням пацієнтів, у яких діагностовано аномалії зубощелепної системи, придбані дефекти, деформації, а також пошкодження жувальної-мовного апарату. Також спеціалізується на терапевтичному лікуванні карієсу, його ускладнень, хвороб некаріозної природи.
Аранта, центр стоматології
вул. Рабоча, 89на карті
Чечелівський
Лікар Стоматолог Лісова Світлана Валеріївна на Doc.ua
Професійні інтереси Світлани Валеріївни - лікування хвороб некаріозного природи (ерозія зубів, флюороз, патологічна стертість зубів, некроз твердих тканин, гіпоплазія емалі, клиновидний дефект, гіперестезія), лікування хвороб каріозної природи (пульпіт, періодонтит, карієс).
Зубний лікар, стоматологічна клініка
вул. Лабораторна, 93на карті
Лікар Стоматолог Передерій Оксана Миколаївна на Doc.ua
Лікує хвороби ендодонтичного профілю - захворювання кореневих каналів, хвороби одонтологічного профілю - карієс, пульпіт, періодонтит. Також лікує хвороби некаріозної природи - гіпоплазію емалі, флюороз, ерозію емалі, патологічну стертість зубів, клиновидний дефект, гіперестезію зубів.
Стома-сервіс, стоматологічна клініка
вул. Миронова, 15на карті
Шевченківський
Лікар Стоматолог Коваленко Ксенія Семенівна на Doc.ua
Спеціалізується на терапевтичній стоматології, пародонтології. Займається лікуванням карієсу і його ускладнень, професійною гігієною порожнини рота, реставрацією зубів.
Нео Дентал Клінік
проспект Івана Мазепи, 48на карті
Новокодацькийм. Металургів
Виклик додому
Лікар Стоматолог Гаюн Тамара Олександрівна на Doc.ua
Спеціалізується на терапевтичній, ортопедичній стоматології. Займається лікуванням зубів за допомогою сучасного обладнання, використовуючи яке лікар максимально мінімізує больові відчуття.
Аполлонія, стоматологічна клініка
вул. Гусенко, 17на карті
Лікар Ортодонт, Стоматолог Низовцева Катерина Ігорівна на Doc.ua
Стоматолог, ортодонт, фахівець в області лікування знімними і незнімними апаратами, брекет-системами, капами. Проводить аналіз ТРГ, ортопантомограм, фотографій, моделей щелеп, комп'ютерне планування і прогнозування ортодонтичного лікування.
Стоматологічна клинка лікаря Лапченко

В стоимость включен осмотр, панорамный снимок, а также первичная консультация.

вул. Обручева, 3на карті
Лікар Стоматолог Богдан Сергій Іванович на Doc.ua
Лікар стоматолог, в професійну сферу діяльності якого входить доросла і підліткова терапевтична стоматологія. Спеціалізується на роботі з каналами за сучасними технологіями і методиками (гаряча гутаперча, ендомотор, апекс-локатор), корекції прикусу, а також відновленні та реставрації зубів (будь-яка складність).
Здорове поколение на ж / м Комунар
вул. Набережно Заводська, 123 дна карті
Новокодацький
Лікар Стоматолог Гур'єв Юрій Сергійович на Doc.ua
Юрій Сергійович є досвідченим стоматологом ортопедом, робоча сфера включає всі процедури відновної та косметичної стоматології, всі види зубного протезування і сучасне лікування ясенних і зубних патологій.
Поліклініка Святого Антипи
вул. Вороніжська, 2 ана карті
Індустріальний
Лікар Стоматолог Сіньковська Ольга Олександрівна на Doc.ua
Сіньковська Ольга Олександрівна
Лікар спеціалізується на дитячій стоматології. Проводить консультативний прийом, професійну гігієну порожнини рота (звукова чистка, Air-flow), фторування твердих тканин зубів, герметизацію фісур. Лікує такі захворювання і патології, як: карієс, ускладнений карієс, некаріозні ураження твердих тканин. Веде прийом для дітей від народження
Лікар Стоматолог Нігай Ігор Олександрович на Doc.ua
Доктор, Нігай Ігор Олександрович, є висококваліфікованим стоматологом-хірургом, ортопедом. Після закінчення Дніпропетровської медичної академії, стоматологічного факультету, 9 років пропрацював стоматологом - терапевтом і, пройшовши більше п'яти різних курсів підвищення кваліфікації, вже 3 роки успішно справляється з хірургічними операціями в стоматології.
Стоматологія Н + на Горького
вул. Горького, 3-бна карті