Дніпро

Сторінка 6: Стоматологи в Дніпрі

Лікар Стоматолог Якіміді Марина Михайлівна на Doc.ua
Ведучий стоматолог-терапевт клініки «Стома-сервіс». В область професійних інтересів Марини Михайлівни входить лікування пошкоджень зубів різної природи, художня реставрація зубів, відбілювання, лікування кореневих каналів.
Лікар Стоматолог Грищенко Наталія Михайлівна на Doc.ua
У роботі віддає перевагу лікуванню каріозних пошкоджень, а також пошкоджень некаріозного природи, лікування кореневих каналів, дентину, емалі, м'яких тканин ротової порожнини.
Лікар Стоматолог Кузнєцова Галина Борисівна на Doc.ua
Лікар стоматолог-терапевт, робота спрямована на лікування хвороб зубів і слизової оболонки рота, профілактику хвороб порожнини рота. Усуває карієс, зубний камінь, пародонтоз, пародонтит, стоматит, пульпіт, глосит і ін.
Лікар Стоматолог Молодан Сергій Васильович на Doc.ua
Стоматолог-ортопед вищої категорії, має 22-річний досвід роботи, проводить відновлення зубів, зубних рядів і зубних дуг при частковій або повній втраті зубів. Займається всіма видами протезування зубів, лікуванням хвороб тканин зубів (твердих).
Лікар Стоматолог Ступак Ірина Леонідівна на Doc.ua
Ірина Леонідівна - стоматолог-терапевт, займається лікуванням і реставрацією зубів. Лікує кореневі канали під мікроскопом, а також спеціалізується на таких захворюваннях, як карієс, пульпіт, періодонтит, естетична деформація зуба
Лікар Стоматолог Третяк Володимир Петрович на Doc.ua
Займається ортопедією, протезує і відновлює зуби за допомогою протезів (керамічних, полімерних, композитних, цирконієвих, зі сплавів металів).
Лікар Стоматолог Березина Наталія Євгеніївна на Doc.ua
Професійні інтереси - лікування хвороб пародонта, естетичні реставрації зубів (інкрустування камінням і скайсами), лікування кореневих каналів (ендодонтія), каріозних пошкоджень зубів (одонтологія).
Лікар Стоматолог Матанцева Валерія Олександрівна на Doc.ua
Стоматолог-терапевт першої категорії, працює з пацієнтами, що страждають від карієсу, пульпіту, періодонтиту, а також запальними процесами слизової оболонки порожнини рота. Проводить vector-терапію, відбілювання зубів, високохудожні реставрації зубів.
Лікар Стоматолог Степаненко Тетяна Олександрівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на терапевтичної стоматології, ендодонтії, естетичної реставрації. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Лікує захворювання і патології порожнини рота. Постійно удосконалює рівень кваліфікації за допомогою навчальних заходів
Лікар Стоматолог, Пародонтолог Пастухова Лариса Борисівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на терапевтичній стоматології та пародонтології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, вектор-терапію; професійну чистку зубів, підбір схеми лікування. Лікує захворювання і патології порожнини рота