Дніпро

Сторінка 6: Стоматологи в Дніпрі

Лікар Стоматолог Литвак Фатіма Георгіївна на Doc.ua
Лікар стоматолог, працює в області терапевтичної стоматології, приймаючи дорослих і дітей. Спеціалізується на поведінці професійної гігієни порожнини рота, відбілюванні зубів, лікуванні пульпіту, карієсу, а також хвороб пародонту.
Лікар Стоматолог Петрова Анна Вікторівна на Doc.ua
Стоматолог-терапевт проводить весь спектр терапевтичного лікування зубів. Проводить відбілювання зубів, аналіз прицільних і панорамних рентгенограм, томограм. Займається стоматологічним лікуванням таких проблем, як аномалії розмірів і форми зубів, гінгівіт, зубний камінь, карієс, пародонтит, пародонтоз, пульпіт, стоматит, ерозія зубів
Лікар Стоматолог Гливенко Максим Олександрович на Doc.ua
Максим Олександрович є досвідченим лікарем-стоматологом і стоматологом-хірургом. Крім всебічного лікування карієсу і його ускладнених форм, Максим Олександрович володіє сучасними техніками відновлення та протезування зубів з використанням металокераміки, має досвід в імплантологічній хірургії.
Стомасервіс, вул. Героїв Сталінграду 116
Консультация с осмотром (использование стерильных наборов) и назначением плана лечения. Просто консультация - 0 грн.
пр-т. Богдана Хмельницького, 116на карті
Центральний
Лікар Стоматолог Самойленко Денис  на Doc.ua
Займається питаннями ортопедії в стоматології вже більше 10-ти років. Лікар знімає відбитки з щелепи, досліджує порушення прикусу, виправляє неправильний ріст зубів, за допомогою брекет-систем, ретейнер і кап. Виконує виготовлення знімних та незнімних конструкцій з подальшим встановленням
Лікар Стоматолог Васильківська Ольга Сергіївна на Doc.ua
Ольга Сергіївна лікар-стоматолог, спеціалізується на хірургічній і терапевтичній стоматології. Виконує такі процедури, як відбілювання та видалення зубів, пломбування кореневих каналів, лікування тканин пародонту, протезування та мікропротезування і багато іншого.
Лікар Стоматолог Лапченко Яна Юріївна на Doc.ua
Стоматолог-ортопед, виконує весь спектр терапевтичного і ендодонтичного лікування, реставрації, будь-які види ортопедичного лікування (коронки, вкладки, накладки, вініри), включаючи протезування на імплантатах, відбілювання. Проводить аналіз прицільних і панорамних рентгенограм, томограм, планування лікування.
Стоматологічна клинка лікаря Лапченко

В стоимость включен осмотр, панорамный снимок, а также первичная консультация.

вул. Обручева, 3на карті
Соборний
Лікар Стоматолог Коручекова Олена  на Doc.ua
Лікар проводить всі види стоматологічних маніпуляцій, включаючи художні реставрації, видалення і пломбування зубів, лікування кореневих каналів, малі хірургічні втручання на м'яких тканинах. Здійснює професійні чистки, відбілювання і фторування зубної емалі
Лікар Ортодонт, Стоматолог Мосейко  Лаура  Віталіївна на Doc.ua
Лаура Віталіївна лікар стоматолог-ортодонт другої кваліфікаційної категорії. Проводить діагностику і лікування захворювань СНЩС, патологічного прикусу. Приймає дорослих та дітей.
Лікар Стоматолог Ткач Михайло  на Doc.ua
Лікар-стоматолог компетентний в лікуванні кореневих каналів під мікроскопом. Займається діагностикою та лікуванням каріотичних поразок зубного ряду, встановлює фотополімерні та наногібридні пломби на уражені ділянки. Також виконує художні реставрації зубів і відбілювання емалі
Лікар Стоматолог Павличенко Анастасія Олегівна на Doc.ua
1рік досвіду
Лікар спеціалізується на терапевтичній стоматології. Проводить консультативний прийом, всі види лікування зубів і художню реставрацію. Лікує такі захворювання і патології, як: карієс, стоматит, пульпіт, пародонтит, періодонтит
Денталіка
вул. Савченко, 3на карті