Дніпро

Сторінка 10: Стоматологи в Дніпрі

Лікар Стоматолог Степаненко Тетяна Олександрівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на терапевтичної стоматології, ендодонтії, естетичної реставрації. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Лікує захворювання і патології порожнини рота. Постійно удосконалює рівень кваліфікації за допомогою навчальних заходів
Лікар Стоматолог, Пародонтолог Пастухова Лариса Борисівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на терапевтичній стоматології та пародонтології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, вектор-терапію; професійну чистку зубів, підбір схеми лікування. Лікує захворювання і патології порожнини рота
Лікар Стоматолог Крюкова Оксана Віталіївна на Doc.ua
Лікар стоматолог-ортопед. Займається установкою вінірів і люмінірів, протезуванням зубів з використанням лицьової дуги, художньою реставрацією зубів, ендодонтичним лікуванням з мікроскопом
Соборний
Лікар Стоматолог-ортопед, Стоматолог-хірург, Стоматолог Амелін Сергій Борисович на Doc.ua
Лікар стоматолог-хірург, ортопед. Проводить видалення зубів, атипове видалення, імплантацію, протезування.
Лікар Стоматолог Чалий Денис  на Doc.ua
Лікар-стоматолог, лікар-ендодонтист. Має 18-ти річний стаж лікарської практики. Здійснює медикаментозну і механічну обробку кореневих каналів, працює з мікроскопом. Лікує всі поширені хвороби зубів і ясен, запальні процеси м'яких тканин
Лікар Стоматолог Зозуля Андрій Іванович на Doc.ua
Спеціалізується на ортопедичній стоматології, основними методиками якої є протезування, відновлення, імплантація зубів. Також спеціалізується на вирівнюванні деформованих зубів або аномалій, які виникають в зубощелепної системі.
Лікар Стоматолог Зозуля Світлана Валеріївна на Doc.ua
Стоматолог-терапевт, вивчає тканини пародонту, займається профілактикою хвороб, викликаних порушеннями в пародонті. Також спеціалізується на лікуванні хвороб, що виникають на слизовій оболонці рота.
Лікар Стоматолог Сущенко Ілона Валеріївна на Doc.ua
Спеціалізація - послуги з чищення зубів (гігієнічне), реставраційних методиках відновлення анатомічної форми зубів, лікування карієсу, періодонтиту, пульпіту, хвороб м'яких тканин - стоматиту, пародонтозу, гінгівіту.
Лікар Стоматолог Стець Ірина Валентинівна на Doc.ua
Гігієніст, професійна спеціалізація - навчання гігієні ротової порожнини, підбір зубних паст, ниток, ополіскувачі, ультразвукова і піскоструминна професійна чистка зубів, механічне очищення зубів від відкладень і ін.
Лікар Стоматолог Нопіна Юлія Володимирівна на Doc.ua
Лікар стоматолог-терапевт, спеціалізується на лікуванні карієсу, пульпіту, періодонтиту, пародонтиту, а також проведенні Vektor-терапії та естетичних маніпуляцій. Володіє методиками ендорозширення каналів, а також їх запечатування із застосуванням гарячої гутаперчі апаратом Befild.