Дніпро

Сторінка 14: Стоматологи в Дніпрі

Лікар Стоматолог Барвінок Анатолій Васильович на Doc.ua
Анатолій Васильович - лікар-стоматолог, який спеціалізується на комплексному лікуванні карієсу і його ускладнених формах, а також на лікуванні захворювань пародонту, протезуванні зубів з використанням сучасних металокерамічних матеріалів і видаленні зубів різної складності.
Лікар Стоматолог Олексіїнко Олена  на Doc.ua
Лікар-ендодонтист більше 8-ми років здійснює лікування запалень судинно-нервового пучка, розташованого усередині зуба в хронічній і гострій формі. За допомогою оперативних втручань усуває кісти зубів і патології навколозубних м'яких тканин
Лікар Стоматолог Павленко Станіслав Юрійович на Doc.ua
Має спеціалізацію з ортопедичної, терапевтичної стоматології. Професійні інтереси - відновлення коронок, протезування зубів, естетичні реставрації, лікування каріозних пошкоджень.
Лікар Стоматолог Іващенко Катерина Валеріївна на Doc.ua
Професійні інтереси - лікування хвороб зубів каріозної, некаріозної природи. Проводить гігієну рота професійними засобами, пастами, займається естетичними реставраціями, лікуванням кореневих каналів.
Стома-сервіс, стоматологічна клініка
вул. Миронова, 15на карті
Шевченківський
Лікар Стоматолог Мізгирева Олена Володимирівна на Doc.ua
Стоматолог для дорослих, дітей. Професійні інтереси - лікування молочних зубів у дітей, адаптація молодих пацієнтів до стоматологічних процедур, реставрація молочних зубів, проведення малоінвазивних процедур в ротовій порожнині.
Здорове поколение на ж / м Комунар
вул. Набережно Заводська, 123 дна карті
Новокодацький
Лікар Стоматолог Приходько Марина Сергіївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на терапевтичній стоматології. Проводить професійну гігієну, SRP-терапія, лазерне лікування при пародонтиті, лазерне відбілювання. Лікує такі захворювання і патології, як: гінгівіт, пародонтит, мукозіт, періімплантит
Лікар Стоматолог Жоголь Ярослава Дмитрівна на Doc.ua
Ярослава Дмитрівна - стоматолог-терапевт, проводить консультативні прийоми прийоми пацієнтів з проблемами стоматологічного характеру. Проводить процедури лікування, видалення, а також протезування зубів. Лікує такі захворювання, як пульпіт, періодонтит, перикоронарит, карієс, гінгівіт, пародонтит, хейліт
Лікар Стоматолог Зайцева Вікторія Валеріївна на Doc.ua
Стоматолог-терапевт, займається одонтологією - вивченням методів діагностування, визначення методики лікування хвороб, викликаних ушкодженнями зубів. Також займається ендодонтією у вигляді розробки методів механічного, а також лікарського впливу на канали зубів, включаючи пломбування, пародонтології.
Аполлонія, стоматологічна клініка
вул. Гусенко, 17на карті
Соборний
Лікар Стоматолог Кирильчук Анна Василівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на терапевтичній стоматології. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, ендодонтичне лікування, підбір схеми лікування. Лікує такі захворювання і патології, як: карієс, пульпіт, періодонтит. Веде прийом для дітей від 3-х років
Лікар Стоматолог Павлик Аліна Сергіївна на Doc.ua
Дитячий стоматолог, спеціалізується на герметизації фісур, лікуванні карієсу, навчанні правильному чищенню зубів, спостереженні за станом ротової порожнини у дитини.
Аранта, центр стоматології
вул. Рабоча, 89на карті