Дніпро

Сторінка 13: Стоматологи в Дніпрі

Лікар Стоматолог Матвійчук Андрій Леонідович на Doc.ua
Стоматолог ортопед першої категорії, вважає за краще використовувати при лікуванні пацієнтів адгезивні технології. Спеціалізується на дорослій і підлітковій стоматології, а також має досвід в сфері протезування зубів.
Здорове поколение на ж / м Комунар
вул. Набережно Заводська, 123 дна карті
Новокодацький
Лікар Стоматолог Коломієць Ольга Володимирівна на Doc.ua
Стоматолог, ендодонтист, стоматолог-ортопед, професійна спеціалізація - виконання пломбувальних робіт, реставрації зубів, ендодонтичного лікування і протезування з використанням металокераміки.
Стомасервіс, вул. Героїв Сталінграду 39
Консультация с осмотром (использование стерильных наборов) и назначением плана лечения. Просто консультация - 0 грн.
пр-т. Богдана Хмельницького, 39на карті
Амур-Нижньодніпровський
Лікар Стоматолог Астоян Грачик Хачатурович на Doc.ua
Стоматолог зі стажем більше 9 років. Працює у напрямку терапевтичної, естетичної, ортопедичної та хірургічної стоматології: займається як процедурами відбілювання і професійного чищення, так і лікуванням карієсу, пульпіту, установкою імплантів та ін.
Медичний центр «Ван клінік»
ул. Рабочая, 65на карті
Новокодацький
Лікар Стоматолог Кондрашова Карина Володимирівна на Doc.ua
Спеціаліст з терапевтичної стоматології - лікує некаріозні пошкодження зубів (ерозію зубів, флюороз, клиновидний дефект, патологічну стертість, гіперестезію, некроз твердих тканин зубів, гіпоплазію емалі), каріозні ушкодження у вигляді пульпіту, карієсу, періодонтиту.
Аполлонія, стоматологічна клініка
вул. Гусенко, 17на карті
Соборний
Лікар Стоматолог Тамлаві Алі Ібрагім на Doc.ua
Лікар стоматолог-хірург, працює в таких напрямках, як хірургічна стоматологія, а також щелепно-лицьова хірургія. Проводить видалення і імплантацію зубів, пластику вуздечки, кюретаж, пластику передвір'я порожнини рота. Лікує аномалії розвитку зубів, рухливість зубів, запальні процеси. Магістр медицини за фахом «Хірургічна стоматологія».
Лікар Стоматолог Кілярський Євгеній  на Doc.ua
Стоматолог-ортопед і хірург має багаторічний досвід виготовлення, встановлення та корекції імплантів. Здійснює протезування як при частковому, так і при повній відсутності зубів. Діагностує захворювання щелепно-лицьового апарату і підбирає комплексну терапію
Лікар Стоматолог Шашин Денис  на Doc.ua
Лікар майже 10 років працює в області хірургічної стоматології. Виконує широкий спектр маніпуляцій, в тому числі видалення зубів, імплантацію, вправлення вивиху щелепи, розтин утворень порожнини рота та ін. Надає невідкладну хірургічну допомогу
Лікар Стоматолог Мумінова Людмила Миколаївна на Doc.ua
Веде пацієнтів з каріозними / некаріозних уражень зубів, проводить естетичні реставрації (інкрустування камінням, скайсами), лікує кореневі канали.
Стома-сервіс, стоматологічна клініка
вул. Миронова, 15на карті
Шевченківський
Лікар Стоматолог Федоренко  Майя Володимирівна на Doc.ua
Майя Володимирівна лікар стоматолог-терапевт другої категорії. Проводить лікування карієсу, пульпіту і періодонтиту, стоматиту, гінгівіту, а також професійну чистку зубів. Веде прийом дорослих і підлітків.
Лікар Стоматолог Пархоменко Павло Федорович на Doc.ua
Спеціаліст з терапевтичної стоматології. Лікує некаріозні пошкодження зубів (флюороз, гіперестезію, патологічну стертість, клиновидний дефект, некроз твердих тканин), каріозні пошкодження (пульпіт, карієс, періодонтит), хвороби м'яких тканин (хейліт, глосит, стоматит).
Зубний лікар, стоматологічна клініка
вул. Лабораторна, 93на карті