Дніпро

Сторінка 8: Стоматологи в Дніпрі

Лікар Ортодонт, Стоматолог Низовцева Катерина Ігорівна на Doc.ua
Стоматолог, ортодонт, фахівець в області лікування знімними і незнімними апаратами, брекет-системами, капами. Проводить аналіз ТРГ, ортопантомограм, фотографій, моделей щелеп, комп'ютерне планування і прогнозування ортодонтичного лікування.
Лікар Стоматолог Богдан Сергій Іванович на Doc.ua
Лікар стоматолог, в професійну сферу діяльності якого входить доросла і підліткова терапевтична стоматологія. Спеціалізується на роботі з каналами за сучасними технологіями і методиками (гаряча гутаперча, ендомотор, апекс-локатор), корекції прикусу, а також відновленні та реставрації зубів (будь-яка складність).
Лікар Стоматолог Гур'єв Юрій Сергійович на Doc.ua
Юрій Сергійович є досвідченим стоматологом ортопедом, робоча сфера включає всі процедури відновної та косметичної стоматології, всі види зубного протезування і сучасне лікування ясенних і зубних патологій.
Лікар Стоматолог Нігай Ігор Олександрович на Doc.ua
Доктор, Нігай Ігор Олександрович, є висококваліфікованим стоматологом-хірургом, ортопедом. Після закінчення Дніпропетровської медичної академії, стоматологічного факультету, 9 років пропрацював стоматологом - терапевтом і, пройшовши більше п'яти різних курсів підвищення кваліфікації, вже 3 роки успішно справляється з хірургічними операціями в стоматології.
Лікар Стоматолог Штомпель Ганна Володимирівна на Doc.ua
Анна Володимирівна є кваліфікованим і досвідченим лікарем-стоматологом, фахівцем з дитячої стоматології, профілактики стоматологічних патологій, терапевтичної стоматології, пародонтології і т.д. У своїй практиці доктор активно використовує сучасні технології, в тому числі лазерне стоматологічне лікування та плазмоліфтинг.
Лікар Стоматолог Терещенко Таїсія Валеріївна на Doc.ua
Стоматолог-ортопед, який має першу кваліфікаційну категорію. Професійні інтереси - незнімне / знімне протезування. Встановлює коронки, вініри, різні види протезів.
Лікар Стоматолог Касянова Олена Леонідівна на Doc.ua
Стоматолог-ортопед. У професійну область інтересів Олени Леонідівни входить протезування зубів - знімними/незнімними конструкціями, бюгельними протезами, послуги з мікропротезування, протезування на імплантатах.
Лікар Стоматолог Бурага Ілона Олександрівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Професійні інтереси - лікування аномалій, що виникають в зубощелепній системі, деформацій, набутих дефектів, пошкоджень жувальної-мовного апарату. Крім цього займається терапевтичним лікуванням карієсу, його ускладнень, а також хвороб, що мають некаріозну природу.
Лікар Стоматолог Бондар Анастасія  Вікторівна на Doc.ua
Анастасія Вікторівна лікар-стоматолог терапевт, пародонтолог. Проводить діагностику і лікування захворювань зубів та ясен. Регулярно бере участь у вебінарах, конференціях.
Лікар Стоматолог Титова Наталія Василівна на Doc.ua
Стоматолог-терапевт, хірург. Проводить зубозберігаючі процедури у вигляді лікування каріозних пошкоджень зубів, протезування. У разі неможливості зберегти зуб - проводить видалення зубів, також видаляє кісти.