Дніпро

Сторінка 3: Стоматологи в Дніпрі

Лікар Стоматолог Лев Оксана Миколаївна на Doc.ua
Стоматолог, проводить терапевтичне і пародонтологіче лікування, фахівець в області Vector-терапії, лазерної терапії, відбілюванні зубів.
Лікар Стоматолог Седунова Ірина Павлівна на Doc.ua
Седунова Ірина Павлівна є лікарем стоматологом-ортопедом і фахівцем цього медичного напрямку. Вона з 2000 року почала свою діяльність і працювала асистентом стоматолога в клініці, після чого понад 10 років пропрацювала в стоматологічному медичному центрі, а зараз веде свою діяльність в стоматологічній клініці "Стоматологія Н +".
Лікар Стоматолог Іванченко Артем Олегович на Doc.ua
Іванченко Артем Олегович спеціалізується на терапевтичній стоматології. Він виконує різні процедури по протезуванню зубів, а також лікує карієс і всі його ускладнення, захворювання слизової оболонки порожнини рота і виправляє недоліки зубів і зубних рядів.
Лікар Стоматолог Федіна Катерина Олександрівна на Doc.ua
Федина Катерина Олександрівна ось уже три роки, як є лікарем-стоматологом і на даний момент працює в клініці "Стоматологія Н +". У 2011 року вона виконувала обов'язки асистента стоматолога, а з 2012 працювала лікарем за своїм фахом. Її основною спеціалізацією вважається терапевтична стоматологія.
Лікар Стоматолог Фесенко Олена Олександрівна на Doc.ua
Дитячий лікар-стоматолог вищої категорії
Лікар Стоматолог Смолякова Марина Володимирівна на Doc.ua
Стоматолог терапевтичного і ендодонтичного профілів, спеціалізується на реставраційних роботах над зубним рядом. Доктор коригує відколи зубів, міжзубні щілини і інші вади, а також виконує всі інші стоматологічні процедури.
Лікар Стоматолог Вибла Ірина Володимирівна на Doc.ua
Ірина Володимирівна є фахівцем з терапевтичної стоматології. Область її професійних інтересів включає відбілювання зубів, естетичні реставрації, лікування каріозних пошкоджень, хвороб тканин пародонта.
Лікар Стоматолог Удєлова Ганна Вікторівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Спеціалізується на лікуванні каріозного пошкодження зуба, ускладнень, викликаних таким пошкодженням (періодонтит, пульпіт), хвороб пародонта, кореневих каналів, м'яких тканин рота (гінгівіт, стоматит).
Лікар Стоматолог Кукліна Олена Вікторівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Стоматолог веде прийом дітей і дорослих, виконує діагностику та лікування каріозних уражень, зубного каменю, а також ускладнень карієсу - пульпіту, періодонтиту. Проводить професійну гігієну порожнини рота, всі види протезування, а також полум'яне відбілювання і естетичну реставрацію зубів
Лікар Стоматолог Пахомов Олександр Іванович на Doc.ua
Лікар стоматолог-терапевт, працює з усім спектром стоматологічних послуг: лікування та пломбування зубів різної складності, професійне відбілювання зубів щадними і безпечними методами, видалення зубного нальоту і зубного каменю за допомогою сучасних технологій, а також видалення зубів.