Дніпро

Сторінка 3: Стоматологи в Дніпрі

Лікар Стоматолог, Ортодонт Агафонов Ігор Володимирович на Doc.ua
Стоматолог-ортодонт, член Асоціації ортодонтів України, область професійного інтересу - сучасна ортодонтична техніка, застосування лінгвальних брекетів для корекції прикусу, ортогнатична хірургія та багато іншого.
Лікар Стоматолог Авдоніна Лариса Іванівна на Doc.ua
Авдоніна Лариса Іванівна
Доктор медичних наук
Професор, доктор медичних наук, кваліфікований стоматолог-терапевт, лікар вищої категорії, область професійного наукового і практичного інтересу - діагностика і терапія патології слизових покривів ротової порожнини інфекційної, алергічної, імунологічної та іншої етіології.
Лікар Стоматолог Кижнер Вікторія Олександрівна на Doc.ua
Стоматолог вищої категорії, головний лікар клініки. Головними обов'язками є наступні: гігієна порожнини рота, vector-терапія, лікування карієсу, реставрація зубів високохудожня, відбілювання зубів.
Нео Дентал Клінік
проспект Івана Мазепи, 48на карті
Новокодацькийм. Металургів
Лікар Стоматолог Христян Генадій Євгенійович на Doc.ua
Стоматолог-хірург, імплантолог, пародонтолог, Головний лікар стоматологічної клініки "Полімед". 27-річний досвід роботи в стоматології дозволяє успішно проводити лікування карієсу, ускладнень карієсу, хвороб пародонту, складне видалення зубів; імплантацію і ін.
Лікар Стоматолог, Ортодонт Єськова Світлана Анатоліївна на Doc.ua
Кваліфікований ортодонт, проводить лікування аномалій окремих зубів, зубного ряду, прикусу за допомогою різних видів брекет-систем. Встановлює знімні і незнімні ретенційні апарати.
Лікар Стоматолог Грідіна Євгенія Сергіївна на Doc.ua
Лікар-стоматолог, основними напрямками діяльності є естетична стоматологія, пародонтологія, мікропротезування і ендодонтія.
ВАРА-ДАРЕ на Бульварі Слави
ж/м Перемога-6, Бульвар Слави, 3на карті
Соборний
Лікар Стоматолог Гаркуша Альона Юріївна на Doc.ua
Стоматолог Гаркуша Олена Юріївна практикує лікування зубів і молочних, і постійних. Вона спеціалізується на професійній гігієні порожнини рота, займається лікуванням пародонтозу, карієсу, пульпіту і багато чого іншого. Пройшовши інтернатуру, після закінчення університету, є лікарем медичного центру "Стоматологія Н +". Також доктор пройшла курси з пародонтології, імплантації зубів, захворювань порожнини рота у дітей та деякі інші.
Стоматологія Н + на Набережній Перемоги
вул. Набережна Перемоги, 58на карті
Соборний
Лікар Стоматолог Осадчий Володимир Миколайович на Doc.ua
Спеціалізується на ортопедичній стоматології. В область професійних інтересів Володимира Миколайовича входить незнімне протезування (металокерамічні, металеві, металеві протези), знімне (коронки, пластинчасті, бюгельні протези).
Стоматологічний центр лікаря Осадчого В.Н. на Кісіора
вул. Косіора, 31на карті
Індустріальний
Лікар Стоматолог Проців Ольга Володимирівна на Doc.ua
Ольга Володимирівна - стоматолог-терапевт, пародонтолог. Проводить лікування зубів, реставрацію зубів, лікування кореневих каналів під мікроскопом, професійну гігієну порожнини рота, відбілювання зубів, плазмоліфтинг. Допомагає при карієсі, пульпіті, періодонтиті, естетичній деформації зуба, гінгівіті, пародонтиті
Медичний центр «КонстантА»
Пр. Дмитрия Яворницкого, д. 3, 3-й этажна карті
Шевченківський
Лікар Стоматолог Сергіїв Роман Костянтинович на Doc.ua
Лікар стоматолог-терапевт, проводить мікропротезування, пряму реставрацію, ендодонтичне лікування. Досконало володіє методиками лікування карієсу, періодонтиту, пародонтозу та ін.