Дніпро

Сторінка 4: Стоматологи в Дніпрі

Лікар Стоматолог Гливенко Максим Олександрович на Doc.ua
Максим Олександрович є досвідченим лікарем-стоматологом і стоматологом-хірургом. Крім всебічного лікування карієсу і його ускладнених форм, Максим Олександрович володіє сучасними техніками відновлення та протезування зубів з використанням металокераміки, має досвід в імплантологічній хірургії.
Лікар Стоматолог Лапченко Яна Юріївна на Doc.ua
Стоматолог-ортопед, виконує весь спектр терапевтичного і ендодонтичного лікування, реставрації, будь-які види ортопедичного лікування (коронки, вкладки, накладки, вініри), включаючи протезування на імплантатах, відбілювання. Проводить аналіз прицільних і панорамних рентгенограм, томограм, планування лікування.
Лікар Стоматолог Павличенко Анастасія Олегівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на терапевтичній стоматології. Проводить консультативний прийом, всі види лікування зубів і художню реставрацію. Лікує такі захворювання і патології, як: карієс, стоматит, пульпіт, пародонтит, періодонтит
Лікар Стоматолог Дєєва Олена Іванівна на Doc.ua
Лікар-стоматолог першої категорії
Лікар Стоматолог Вара Кампільо Лоліта Андресовна на Doc.ua
Головний лікар стоматологічної клініки «ВАРА-ДАРЕ». Вона є фахівцем з організації та управління охорони здоров'я, з ендодонтії, мікропротезування, естетичної стоматології, хірургії, протезування та має величезний досвід роботи.
Лікар Стоматолог Белявський Олександр Євгенійович на Doc.ua
Олександр Євгенович спеціалізується на професійному чищенні і відбілюванні зубів, проводить фторування, герметизацію фісур, а також терапевтичне лікування зубів
Лікар Стоматолог Федоренко Костянтин Юрійович на Doc.ua
4.6
Хірург-імплантолог, стоматолог 1-ї категорії, сфера професійної діяльності включає видалення зубів, включаючи ретунування зубів мудрості, протезування з використанням металокерамічних коронок, повний цикл установки імплантатів.
Лікар Стоматолог Литвин Михайло Миколайович на Doc.ua
4.5
Михайло Миколайович Литвин спеціалізується на лікуванні хвороб, які вражають скронево-нижньощелепний суглоб. Лікування лікар Литвин проводить за допомогою оклюзійних шин (кап), також він проводить протезування на імплантатах, тотальні реконструкції ротової порожнини, художні реставрації (прямі). Михайло Миколайович має ряд наукових статей, він займається розробкою власних методик лікування.
Лікар Стоматолог Резник Яна Володимирівна на Doc.ua
4.5
Стоматолог-терапевт Яна Володимирівна спеціалізується на проведенні гігієнічних процедур ротової порожнини, косметичної і терапевтичної стоматології, лікуванні ясен і м'яких тканин рота.
Лікар Стоматолог Лапченко Жанна Василівна на Doc.ua
Стоматолог, ортопед, займається протезуванням на імплантатах, естетичним протезуванням, протезуванням після 3D реконструкцій кістки і м'яких тканин. Також фахівець проводить планування та здійснення повних реконструкцій щелеп.