Дніпро

Сторінка 2: Стоматологи в Дніпрі

Лікар Стоматолог Мастіленко Роман Романович на Doc.ua
Лікар-стоматолог, хірург-імплантолог, відповідальний, грамотний і акуратний фахівець. Виконує всі варіанти установки дентальних імплантів і протезування зубів. Займається лікуванням карієсу і його ускладнень, ендодонтією, пародонтологією
Лікар Стоматолог Ковригіна Вікторія Вікторівна на Doc.ua
Дитячий стоматолог терапевтичного профілю, область професійної діяльності - лікування карієсу молочних зубів у дітей, ендодонтичне лікування постійних зубів, установка фотополімерних пломб, високохудожня реставрація.
Лікар Ортодонт, Стоматолог Войт Марина Миколаївна на Doc.ua
Марина Миколаївна спеціалізується на терапевтичній, ортодонтичній стоматології. Проводить терапію захворювань твердих тканин зубів і пародонта. Займається виправленням деформації зубів, неправильного прикусу, використовуючи сучасні технології, зокрема постановку лінгвальних брекет-системи.
Лікар Стоматолог Рудзінська Юлія Сергіївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на ортопедичній та терапевтичній стоматології. Її практична діяльність включає проведення всього комплексу терапевтичних заходів у лікуванні уражень зубної емалі каріозного і некаріозного типу. Доктор проводить процедури відбілювання і чищення зубного ряду.
Денталіка
Расширенная консультация – 150 грн
вул. Савченко, 3на карті
Центральний
Лікар Стоматолог Філіппова Ольга Володимирівна на Doc.ua
Лікар стоматолог-терапевт, проводить реставрацію зубів, пломбування кореневих каналів і інші процедури, пов'язані з терапевтичною стоматологією.
Лікар Стоматолог Ейсмунд Петро Анатолійович на Doc.ua
Стоматолог, працює в хірургічному напрямку, проводить видалення зубів, 3D кісткову пластику (синус-ліфтинг, розщеплення альвеолярного гребеня), лікування перекоронаріту, альвеолита, абсцесів. Спеціаліст проводить органозберігаючі операції в області зубів (одного або декількох).
Стоматологічна клинка лікаря Лапченко
вул. Обручева, 3на карті
Соборний
Лікар Стоматолог Сергеєва Ганна Михайлівна на Doc.ua
Лікар стоматолог, що займається прямими і непрямими естетичними реставраціями зубів, естетичним протезуванням і ін. Проводить лікування карієсу, пародонтозу, гінгівіту і ін.
Лікар Стоматолог, Пародонтолог Чорна Маргарита Володимирівна на Doc.ua
Професіонал з 20-річним стажем роботи, досвідчений пародонтолог. Регулярно відвідує міжнародні конгреси, курси та семінари, щорічно підвищує кваліфікацію у кращих практикуючих лікарів України, Італії
Лікар Стоматолог Сун-Зуо-Хін Євгенія Валентинівна на Doc.ua
Стоматолог загального профілю, має другу кваліфікаційну категорію, область професійного інтересу - сучасні та інноваційні методи лікування карієсу, художня реставрація, ефективна терапія зубних каналів і ін.
Лікар Стоматолог Тимошенко Дмитро Анатолійович на Doc.ua
Лікар стоматолог, основним напрямком роботи якого є терапевтична, ортопедична, хірургічна стоматологія. Займається лікуванням зубів під мікроскопом, протезуванням зубів, імплантацією зубів, кістковою пластикою.
Нео Дентал Клінік
проспект Івана Мазепи, 48на карті