Дніпро

Сторінка 5: Стоматологи в Дніпрі

Лікар Стоматолог Калініна Ганна Георгіївна на Doc.ua
Надає послуги за профілем терапевтичної стоматології. Проводить лікування каріозних пошкоджень зубів, процедури з імплантології, естетичної реставрації, ортопедичної стоматології.
Лікар Стоматолог Громова Світлана Іванівна на Doc.ua
Стоматолог надає терапевтичну допомогу в лікуванні зубів. Крім того проводить їх реставрацію, лікує кореневі канали під мікроскопом. Допомагає при проблемах карієсу, пульпіту, періодонтиту, при естетичній деформації зубів
Лікар Стоматолог Рубан Ірина Анатоліївна на Doc.ua
Спеціалізується на дитячій стоматології. Ірина Анатоліївна досконально володіє методикою герметизації фісур, лікування карієсу (простого і ускладненого), навчання гігієні ротової порожнини.
Лікар Стоматолог Василенко Лариса Олександрівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Спеціаліст з терапевтичної, хірургічної стоматології. Володіє техніками протезування (знімного / незнімного, мікропротезування), лікування каріозних / некаріозних уражень зубів, проводить зубозберігаючі процедури, видаляє зуби (все-якого ступеня складності).
Лікар Стоматолог Маслова Наталія Віталіївна на Doc.ua
Є головним лікарем в клініці «Стома-сервіс», що надає стоматологічні послуги. В роботі спеціалізується на протезуванні - методиках по відновленню, заміщенню зубів, які були пошкоджені або частково втрачені.
Лікар Стоматолог Бєляєва Ірина Михайлівна на Doc.ua
Займається дитячими стоматологічними послугами - герметизацією фісур, лікуванням каріозних пошкоджень, їх ускладнень, кореневих каналів. Проводить навчання дітей правильної гігієни рота.
Лікар Стоматолог Гнатюк Тетяна Михайлівна на Doc.ua
Спеціалізується на лікуванні хвороб каріозної / некаріозної природи, хвороб слизової рота (хейліт, глосит, катаральний, афтозний, виразковий стоматити). Також Тетяна Михайлівна займається естетичними реставраціями, видаленням зубного каменю.
Лікар Стоматолог Гнатюк Андрій Михайлович на Doc.ua
Спеціалізується на ортопедичній стоматології. Займається протезуванням зубів - мікропротезування, знімним/незнімним протезуванням, бюгельним, мостовидним, протезуванням на імплантатах, умовно-знімним протезуванням.
Лікар Стоматолог Новікова Галина Миколаївна на Doc.ua
Стоматолог, проводить всі види терапевтичного та ортопедичного лікування, більше 25 років займається лікуванням карієсу, зубного каменю, пульпіту, пародонтозу, пародонтиту та т.д.
Лікар Стоматолог Сенчихіна Яна Володимирівна на Doc.ua
Відбілює зуби, використовуючи професійні пасти, займається художньою реставрацією, лікуванням хвороб м'яких тканин (гінгівіту, стоматиту, пародонтиту), кореневих каналів, карієсу, ускладнень карієсу (періодонтиту, пульпіту).