Дніпро

Сторінка 3: Отоларингологи в Дніпрі

Лікар Отоларинголог Кравчук Юлія Леонідівна на Doc.ua
Юлія Леонідівна консультує з приводу діагностики, профілактики і лікування гострих і загострень хронічних захворювань ЛОР-органів дітей та дорослих. Проводить ендоскопічний огляд і всі потрібні малоінвазивні операції і маніпуляції
Лікар Отоларинголог Тунева Марина Анатоліївна на Doc.ua
Лікар Отоларинголог Котлярова Людмила Володимирівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на отоларингології. Проводить «зозулю», промивання лакун піднебінних мигдалин, промивання сірчаних пробок, туалет вуха. Лікує такі захворювання і патології, як: риносинусит, вазомоторний риніт, хронічний тонзиліт, фарингіт, ларингіт та інші
Медичний центр «Ала атлантіс»
Лікар не проводить тимчасово прийом
м. Дніпро, пр-т Гагаріна, 165на карті
Соборний
Виклик додому
Лікар Отоларинголог Кіц Ірина Валеріївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на отоларингології. Проводить консультативний прийом, тимпанометрію, аудіометрію, ендоскопічний огляд ЛОР-органів, санацію (промивання) піднебінних мигдалин і порожнини носа. Лікує такі захворювання і патології, як: риніт, отит, тонзиліт, гайморит. Веде прийом для дітей від народження
Лікар Отоларинголог Бiлоус Дмитро Петрович на Doc.ua
Член асоціації дитячих оториноларингологів. Лікар займається діагностикою та лікуванням будь-яких ЛОР-захворювань. Приймає пацієнтів з ринітом, отитом, порушенням слуху, ларингіт, фарингіт. Володіє тімпанометр, заудіометрія, фіброскоп.
Лікар Отоларинголог Бурик Діна Афанасіївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на отоларингології. Проводить «Зозулю», промивання лакун піднебінних мигдалин, промивання сірчаних пробок, туалет вуха. Лікує такі захворювання і патології, як: риносинусит, вазомоторний риніт, хронічний тонзиліт, фарингіт, ларингіт, отит, сірчані пробки, поліпи порожнини носа
Лікар Отоларинголог Підяш Наталія Олександрівна на Doc.ua
Лікар отоларинголог (ЛОР), основні обов'язки якого такі: промивання мигдалин, придаткових пазух носа, слухових проходів, введення турунд і ліків в барабанну порожнину, розтин фурункулів вуха, витяг стороннього тіла з носа, вуха та ін.
Ваш доктор
пр. Дмитра Яворницького 123 Ана карті
Шевченківськийм. Вокзальна
Лікар Отоларинголог Позняк  Наталія  Вікторівна на Doc.ua
Наталія Вікторівна лікар отоларинголог першої категорії. Спеціаліст займається лікуванням захворювань ЛОР-органів, а також видаленням сторонніх тіл з носа, вуха і глотки, сірчаних пробок, лікуванням хронічного запалення середнього вуха, закладеності носа, в тому числі хронічної.
Лікар Отоларинголог Козачун Інна Олексіївна на Doc.ua
Інна Олексіївна займається лікуванням ЛОР-патологій, також доктор займається науковою діяльністю - молодший науковий співробітник ЛОР-відділення Українського Державного НДІ медико-соціальних проблем інвалідності.
Лікар Отоларинголог Абакунова Алла Петрівна на Doc.ua
Алла Петрівна - лікар-отоларинголог з 44 річним стажем. До фахівця звертаються пацієнти, які страждають від закладеності носа, болі в горлі або вусі, при виділеннях з вуха, збільшенні лімфовузлів (шийних, завушних, підщелепних), погіршенні слуху або нюху, носових кровотечах, хропіння та ін.
Здорова родина
пр. Пушкіна, 42 бна карті
Центральний
chevron_left 3 4
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 6 7 8 9 chevron_right