Дніпро

Сторінка 6: Отоларингологи в Дніпрі

Лікар Отоларинголог Власова Каріна Русланівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на отоларингології. Проводить видалення сторонніх тіл, пробок зовнішнього слухового проходу; видалення сторонніх тіл порожнини носа; блокаду нижніх носових раковин; промивання порожнини носа методом переміщення рідини (за власним призначенням)
Лікар Отоларинголог Власова Карина Александровна на Doc.ua
Лікар отоларинголог першої категорії, спеціалізується на лікуванні (консервативному) хронічної патології ЛОР-органів у дітей і дорослих, лікування без проколів пазух гострих синуситів, діагностиці онкологічної патології та ін.
Лікар Отоларинголог Баштанник Наталія Миколаївна на Doc.ua
Лікар отоларинголог, в сферу діяльності якого входить лікування дихальної системи і органів слуху дітей і дорослих. Ефективно бореться з такими захворюваннями, як отит, фарингіт, гайморит, ларингіт, риніт, синусит та ін.
Лікар Отоларинголог Десятирик Оксана Григорівна на Doc.ua
До Оксани Григорівни пацієнти звертаються з питань вираженого болю у вусі, погіршення слуху, гнійних виділень, шуму у вухах, закладеності носа, болі в горлі. Даний фахівець компетентний в лікуванні фарингіту, тонзиліту, отиту, евстахіїту, риніту, гаймориту, аденоїдиту та інших хвороб.
Лікар Отоларинголог Мазур Вікторія Вікторівна на Doc.ua
Лікар отоларинголог (фониатр) має 10-річний досвід роботи, спеціалізується на лікуванні патологій голосового апарату і гортані у дітей і дорослих.
Лікар Отоларинголог Кременна   Анна Сергіївна  на Doc.ua
Лікар проводить консультативний прийом, промивання придаткових пазух носа, промивання лакун піднебінних мигдаликів, промивання сірчаних пробок, туалет вуха, аудіометрію, огляд ендоскопом, вилучення сторонніх тіл, розтин атероми вуха, передня тампонада порожнини носа, накладення. Займається діагностикою та лікуванням ЛОР-захворювань.
Медичний центр «Ала атлантіс»
м. Дніпро, пр-т Гагаріна, 165на карті
Соборний
Виклик додому
Лікар Отоларинголог Кононенко Вікторія Вікторівна на Doc.ua
Кваліфікований отоларинголог виконує лікування гострих і хронічних форм захворювань носа, пазух (гайморит, синусит, фронтит) і горла (ларингіт, фарингіт, ангіна). Надає допомогу при запальних процесах в вухах і області піднебінних мигдалин. Використовує консервативні і хірургічні методи лікування, проводить видалення сторонніх тіл і носоглотки, промивання вух, носа, продування слухових труб і інші ЛОР-прцедури
Лікар Отоларинголог Куліш Тетяна Анатоліївна на Doc.ua
Тетяна Анатоліївна володіє значним досвідом у терапії ЛОР-патології всілякого генезу, володіє сучасним спектром процедур в отоларингології, включаючи продування слухових труб, промивання пазух носа і мигдаликів, а також багато іншого.
Поліклініка Святого Антипи
Стоимость приема для детей - 250 грн.
вул. Вороніжська, 2 ана карті
Індустріальний
Лікар Сурдолог, Отоларинголог Юрченко Олександр Юрійович на Doc.ua
Лікар Юрченко О.Ю. спеціалізується на сучасних технологіях діагностики та корекції патологій ЛОР-органів, кондуктивної приглухуватості, вестибулярного запаморочення, а також профілактиці ГРВІ.
Лікар Отоларинголог Чигрина Лариса Андріївна на Doc.ua
31рік досвіду
Лікар-отоларинголог з досвідом роботи більше 30-ти років. Спеціалізується на лікуванні захворювань органів слуху і верхніх дихальних шляхів. Проводить ендоскопічну діагностику у дітей і дорослих. Є постійним учасником наукових конференцій в області отоларингології.
chevron_left
Показати ще 10 Лікаріautorenew
6 7 8 9 chevron_right