Дніпро

Сторінка 4: Отоларингологи в Дніпрі

Лікар Отоларинголог Баштанник Наталія Миколаївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар отоларинголог, в сферу діяльності якого входить лікування дихальної системи і органів слуху дітей і дорослих. Ефективно бореться з такими захворюваннями, як отит, фарингіт, гайморит, ларингіт, риніт, синусит та ін.
Лікар Отоларинголог Десятирик Оксана Григорівна на Doc.ua
До Оксани Григорівни пацієнти звертаються з питань вираженого болю у вусі, погіршення слуху, гнійних виділень, шуму у вухах, закладеності носа, болі в горлі. Даний фахівець компетентний в лікуванні фарингіту, тонзиліту, отиту, евстахіїту, риніту, гаймориту, аденоїдиту та інших хвороб.
Лікар Отоларинголог Мазур Вікторія Вікторівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар отоларинголог (фониатр) має 10-річний досвід роботи, спеціалізується на лікуванні патологій голосового апарату і гортані у дітей і дорослих.
Лікар Отоларинголог Кременна   Анна Сергіївна  на Doc.ua
Лікар проводить консультативний прийом, промивання придаткових пазух носа, промивання лакун піднебінних мигдаликів, промивання сірчаних пробок, туалет вуха, аудіометрію, огляд ендоскопом, вилучення сторонніх тіл, розтин атероми вуха, передня тампонада порожнини носа, накладення. Займається діагностикою та лікуванням ЛОР-захворювань.
Лікар Отоларинголог Куліш Тетяна Анатоліївна на Doc.ua
Тетяна Анатоліївна володіє значним досвідом у терапії ЛОР-патології всілякого генезу, володіє сучасним спектром процедур в отоларингології, включаючи продування слухових труб, промивання пазух носа і мигдаликів, а також багато іншого.
Лікар Отоларинголог Мамедов  Амір  Рашидович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Амір Рашидович лікар-отоларинголог. Молодий та перспективний лікар, який любить свою роботу та своїх пацієнтів. Лікар займається промиванням лакун піднебінних мигдаликів, продуванням слухових труб, усуненням атером вушної порожнини, радіохвильовою вазотомією, функціональною хірургією носа. Проводить аденотомію, ендоскопію вуха/гортані/носа, видалення доброякісних утворень носо- та ротоглотки, видалення сірчаної пробки. Колеги та пацієнти характеризують Аміра Рашидовича як дуже уважного та чуйного лікаря. Лікар приймає дітей віком від 0 років.
Лікар Отоларинголог Титар Юрій Григорович на Doc.ua
Юрій Григорович лікар-отоларинголог. До нього можна звертатися з такими проблемами: закладеність носа, біль у горлі, в вусі, виділення з вуха, збільшення лімфовузлів (шийних, завушних, підщелепних), погіршення слуху або нюху, носові кровотечі, хропіння і т.д.
Лікар Отоларинголог Мазур Вікторія Вікторівна на Doc.ua
Лікар Отоларинголог Фурик  Олександр  Олександрович на Doc.ua
Олександр Олександрович - спеціалізується на отоларингології. Проводить ендоскопічну, шейверну та холодноплазмову хірургію. Лікар виконує видалення стороннього тіла, сірчаних пробок з вуха, промивання гайморових пазух, піднебінних мигдаликів та інші отоларингологічні маніпуляції. Олександр Олександрович приймає дорослих та дітей від народження.
Лікар Отоларинголог Пащенко Лариса Іванівна на Doc.ua
Лікар отоларинголог, який займається діагностикою та лікуванням патологій вуха, горла і носа, проводить профілактичні огляди пацієнтів, диспансерне спостереження і ін.
chevron_left 4
Показати ще 2 Лікаріautorenew
5 chevron_right