Кам'янське
Лікар Отоларинголог Тищенко  Василь  Олесійович на Doc.ua

Відгуки про Тищенко Василь Олесійович

Василь Олесійович - лікар отоларинголог вищої категорії, приймає дорослих та дітей з народження. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні ЛОР патологій. Проводить промивання гайморових пазух методом проектора, продування слухових труб по політцеру, отоскопію, риноскопію, фарингоскопію, ларингоскопію, промивання сірчаних пробок, внутрішньогортанне введення лікарських засобів, зупинку носової кровотечі, промивання лакун мигдаликів та ін.

Перевірені відгуки про лікаря відгуків

Анонім 12 Квітень 2024
Прийом сподобався, дякую.
Генадій 11 Березень 2024
Загалом все нормально було на візиті. Лікар усе гарно оглянув, все якісно зробив.
Виктория 07 Лютий 2024
Доктор нашел подход к ребенку, нашел причину проблемы, назначил лечение, надеемся что все будет хорошо, осталось хорошее впечатление. Остались довольны приемом, а самое главное, ребенку доктор очень понравился
Наталія 23 Січень 2024
Мені все сподобалося, лікар гарний, гарно провів медогляд, я задоволена прийомом і результатом. Лікар приємний в спілкуванні, гарно спілкується, сказав все що я хотіла почути
Євген 07 Грудень 2023
Прийом пройшов добре, отримав рекомендації, наразі триває лікування . Дякую