Кам'янське

Акції та знижки приватних клінік

КОНСУЛЬТАЦІЯ ГІНЕКОЛОГА + ЦИТОЛОГІЯ + УЗД
«Оксфорд Медікал Кам’янське пропонує скористатись вигідною пропозицією: Консультація гінеколога + цитологія + гінекологічне УЗД – 550 грн
СHECK-UP "ЖІНОЧЕ ЗДОРОВ'Я"
Дорогі жінки! Медичний центр "Оксфорд Медікал Кам’янське" пропонує вам скористатися вигідною пропозицією Сheck-Up «ЖІНОЧЕ ЗДОРОВ'Я» у відділенні гінекології. Лікарі гінекологи нашої клініки рекомендують проходити подібні Check-Up один або два рази на рік.
CHECK-UP «ЧОЛОВІЧЕ ЗДОРОВ'Я»
Дорогі чоловіки! Медичний центр "Оксфорд Медікал Кам’янське" пропонує вам скористатися пропозицією Сheck-Up «ЧОЛОВІЧЕ ЗДОРОВ'Я» у відділенні урології. Лікарі урологи нашої клініки рекомендують проходити подібні Check-Up не рідше одного разу на рік, навіть за відсутності скарг.
CHECK-UP «ДИТЯЧЕ ЗДОРОВ'Я»
Медичний центр "Оксфорд Медікал Кам'нське" пропонує вам скористатися пропозицією Сheck-Up «ДИТЯЧЕ ЗДОРОВ'Я» у відділенні педіатрії. Дитячі лікарі клініки "Оксфорд Медікал Кам'нське" рекомендують проходити подібні Check-Up не рідше одного разу на рік, навіть за відсутності скарг.
CHECK-UP "ЗАГАЛЬНИЙ ТЕРАПЕВТИЧНИЙ"
Медичний центр "Оксфорд Медікал Кам’янське" пропонує вам зробити Check-Up свого здоров'я у відділенні терапії. Лікарі терапевти нашої клініки рекомендують проходити подібні Check-Up не рідше одного разу на рік, навіть за відсутності скарг.