Дніпро

Сторінка 4: Кардіологи в Дніпрі

Лікар Кардіолог, Терапевт, УЗД-фахівець, Сімейний лікар Крижанівська Надія Корнелієвна на Doc.ua
Лікар кардіолог, терапевт (вища категорія), УЗД-фахівець, кандидат медичних наук, спеціалізація якого - лікування хвороб терапевтичного і кардіологічного профілів, кардіореабілітація. Працює з пацієнтами, які потребують зниження маси тіла, а також корекції способу життя.
Клініка персональної медицини
вул. Гусенка, 17на карті
Соборний
Лікар Кардіолог Кутова Вікторія Олександрівна на Doc.ua
Лікар В.А. Кутова проводить діагностику серцево-судинної системи і лікує такі захворювання: вегето-судинну дистонію, вади серця (набуті та вроджені), серцеву недостатність, артеріальну гіпертензію, ішемічну хворобу серця та інші.
Лікар Кардіолог Пунтусова Наталія Володимирівна на Doc.ua
Наталія Володимирівна - кардіолог з великим досвідом роботи, її робоча сфера включає ведення і надання медичної допомоги пацієнтам з усілякими патологіями серця, коронарних судин, загального кровотоку і ін.
Поліклініка Святого Антипи
Консультация + ЭКГ — 400 грн.
вул. Вороніжська, 2 ана карті
Індустріальний
Лікар Кардіолог Гаак Наталія Миколаївна на Doc.ua
Лікар займається лікуванням захворювань серцево-судинної системи. Веде прийом за фахом понад 15 років. Наталія Миколаївна є постійним учасником науково-практичних конференцій, груп по розробці нових підходів до лікування
Лікар Кардіолог, Терапевт Кузнецова Марина Андріївна на Doc.ua
Кузнецова Марина Андріївна
Займається веденням пацієнтів із серцево-судинною патологією: гіпертонічна, ішемічна хвороба серця, різні порушення ритму та інші. Огляд та вивчення анамнезу ЕКГ (електрокардіографія), призначення лікування за даними Ехо-серця та Холтер. Діагностика та ведення пацієнтів з постковидним синдромом.
JMC Медичний центр (Лівобережний філіал)
вул. Генерала Захарченко 10 на карті
Індустріальний
JMC (ДжіЕмСі)
вул. Шолом-Алейхема 4/26на карті
Центральний
Лікар Терапевт, Гастроентеролог, Кардіолог Сазонова Таїсія Володимирівна на Doc.ua
Лікар терапевт вищої категорії, з індивідуальним підходом до кожного пацієнта і великим стажем роботи - майже 50 років. Таїсія Володимирівна володіє двома сертифікатами з біологічної медицини, проводить консультативний прийом, діагностику та лікування широкого спектру захворювань в області терапії, гастроентерології та кардіології.
Ваш доктор
повторная консультация — 150 грн.
пр. Дмитра Яворницького 123 Ана карті
Шевченківськийм. Вокзальна
Лікар Кардіолог Гінзбург Володимир Михайлович на Doc.ua
Володимир Михайлович - заслужений лікар України. Спеціалізується на лікуванні кардіологічних захворювань і функціональної діагностики в кардіології. Найбільш часті звернення до лікаря пов'язані зі стенокардією, артеріальною гіпертензією, аритмією, кардіоміопатіями, пороками серця. У медицині понад 30 років
Лікар Лікар функціональної діагностики, Кардіолог Киян Наталія Валентинівна на Doc.ua
Кардіолог вищої категорії Киян Наталія Валентинівна має великий досвід роботи. Проводить консультування та огляд пацієнтів ;, ЕКГ з подальшою її розшифровкою з поясненнями. ЕхоКГ (УЗД серця) за нормами ВООЗ, призначення і подальша інтерпретація аналізів, підбір і корекцію лікування, довгострокове ведення пацієнтів
Лікар Кардіолог Лебідь Тетяна Леонідівна на Doc.ua
Лебідь Тетяна Леонідівна
Лікар кардіолог-терапевт вищої категорії. Займається проблемами серця та судин, а також профілактикою, діагностикою та лікуванням стенокардії, аритмії, інфаркту міокарда, атеросклерозу та інших захворювань серцево-судинної системи
Лікар Терапевт, Кардіолог Кузнецова Марина Андреевна на Doc.ua
Кузнецова Марина Андреевна
Марина Андріївна – лікар кардіолог, кандидат медичних наук. Спеціалізується на веденні пацієнтів із серцево-судинною патологією: гіпертонічна, ішемічна хвороба серця, різні порушення ритму та інші. Проводить огляд та вивчення анамнезу ЕКГ (електрокардіографія), призначення лікування за даними Ехо-серця та Холтер, діагностику та ведення пацієнтів з постковидним синдромом.
chevron_left 4
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 6 7 chevron_right