Дніпро

Сторінка 7: Кардіологи в Дніпрі

Лікар Кардіолог Писаревська Кіра  Олександрівна на Doc.ua
Писаревська Кіра Олександрівна
Лікар другої категорії
Кіра Олександрівна висококваліфікований лікар кардіолог, кандидат медичних наук. Спеціалізується на діагностиці і лікуванні захворювань серцево-судинної системи, таких як: аритмія серця, артеріальна гіпертензія, атеросклероз, атеросклеротична хвороба серця, вегето-судинна дистонія, гіпотензія, інфаркт міокарда, ішемічна хвороба серця та ін.
Лікар Кардіолог, Терапевт Пашкевич Марина Сергіївна на Doc.ua
Під час перших хвиль приймала участь у лікарських бригадах, спрямованих на лікування хворих на COVID-19. Спеціалізується на лікуванні серцево-судинних захворювань, лікуванні хронічних захворювань сечовивідної системи, лікуванні та спостереженні пацієнтів із COVID-19 інфекцією. Ведення пацієнтів із хронічними захворюваннями органів дихання, шлунково-кишкового тракту. Ведення медичної документації: довідки, електронні направлення, електронні рецепти, лікарняні листи.
Медичний центр Консоль Медікал
вул. Херсонська 10 а, каб. 412 (4 поверх)на карті
Виклик додому
Лікар Кардіолог Северін Ольга Сергіївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на кардіології. Проводить консультативний прийом з кардіології та аритмології; ургентна ЕхоКГ (протокол FoCUS). Займається лікуванням таких захворювань і патологій, як: ішемічна хвороба серця, аритмії і блокади, хронічна серцева недостатність, гостра серцева недостатність, гіпертонічна хвороба, артеріальна гіпертензія, постінфарктний кардіосклероз, перикардити, міокардити, невідкладні стани в кардіології, дисліпідемії
Лікар Кардіолог Калиневич  Анна  Ельманівна  на Doc.ua
Анна Ельманівна спеціалізується на кардіології. Лікує серцеву недостатність вторинна гіпертензію, гіпертонію, аритмію, тахікардію та інші ритмічні порушення, ішемічну хворобу серця, високий вміст холестерину. Також лікар займається післяінфарктною реабілітацією.
Медичний центр Ольвія-мед
вул. Половицька, 11на карті
Лікар Кардіолог Феоктістова  Ірина Олегівна на Doc.ua
Ірина Олегівна – лікар кардіолог. Проводить діагностику та лікування захворювань серцево-судинної системи, артеріальної гіпертензії, порушень ритму серця та ін.
Invitro (Інвітро)
пр. О. Поля, 1/9на карті
Лікар Кардіолог Сушко  Ольга Миколаївна на Doc.ua
Ольга Миколаївна кваліфікований лікар кардіолог. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні серцево-судинної системи.