Дніпро

Сторінка 3: Кардіологи в Дніпрі

Лікар Кардіолог Потапенко Катерина Сергіївна на Doc.ua
Лікар кардіолог другої кваліфікаційної категорії Потапенко Катерина Сергіївна проводить консультативні прийоми, запис і розшифровку ЕКГ, спостереження за пацієнтами після кардіохірургічних операцій
Лікар Терапевт, Кардіолог Полюхович Ірина Артемівна на Doc.ua
Лікар-терапевт, кардіолог. Спеціалізується на лікуванні гіпертонічної хвороби, порушеннях серцевого ритму, ішемічної хвороби серця, атеросклерозі, хронічній серцевій недостатності, негативних наслідках COVID-19.
Лікар Кардіолог Редько Віктор Анатолійович на Doc.ua
Віктор Анатолійович - фахівець в області проведення ультразвукових досліджень дорослим пацієнтам і дітям. Діагностує причини порушення серцевого ритму, патології міокарда та інших хвороб кардіологічного профілю. Проводить обстеження органів шлунково-кишкового тракту, сечостатевої системи у чоловіків і жінок. Виконуючи УЗД щитовидної залози, лікар також допомагає виявити ендокринні захворювання
Лікар Кардіолог Маслова Людмила Григорівна на Doc.ua
Лікар-кардіолог другої категорії
Лікар Ревматолог, Кардіолог Кіракозова Інга Володимирівна на Doc.ua
Інга Володимирівна спеціалізується на діагностиці та терапії кардіоревматологічних захворювань у дітей. Займається лікуванням аритмії серця, артеріальної гіпертензії, перикардиту, пролапсу мітрального клапану, ревматизму та ін. Проводить і розшифровує ЕКГ, розшифровує ЕхоКГ і добовий моніторинг ЕКГ і АТ
Лікар Кардіолог, Терапевт Чернікова Інна Сергіївна на Doc.ua
Інна Сергіївна - лікар загальної практики, здійснює амбулаторний прийом, проводить комплекс профілактичних, лікувально-діагностичних і реабілітаційних заходів. Проводить огляд і оцінює дані фізичного дослідження пацієнта, становить план лабораторного, інструментального обстеження, інтерпретує результати лабораторних аналізів, проводить електрокардіографію
Лікар Терапевт, Кардіолог Бойко Ірина Яківна на Doc.ua
Лікар терапевт, кардіолог. Займається проблемами кардіологічного та терапевтичного профілю. Надає послуги електроенцефалограми і лікування різних захворювань серця і судин. Успішно лікує простудні захворювання, ендокринні захворювання, хвороби кровоносної системи.
Лікар Кардіолог, УЗД-фахівець Овсяннікова Юлія Миколаївна на Doc.ua
Спеціалізується на діагностиці, терапії та веденні дітей з вродженими чи набутими хронічними порушеннями у серцево-судинній системі, пороками розвитку. Діагностування захворювань (у тому числі і за допомогою УЗД серця)
Лікар Кардіолог Шульга Надія Віталіївна на Doc.ua
Надія Віталіївна має колосальний досвід клінічної та наукової діяльності в якості лікаря-кардіолога. Авторству доктора належить 12 наукових робіт, що стосуються важливих питань терапії серцево-судинної патології.
chevron_left 3 4
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 6 7 chevron_right