Дніпро

Сторінка 3: Кардіологи в Дніпрі

Лікар Кардіолог, Терапевт Калиневич  Анна  Ельманівна  на Doc.ua
Консультація від600 грн
Анна Ельманівна спеціалізується на кардіології. Лікує серцеву недостатність вторинна гіпертензію, гіпертонію, аритмію, тахікардію та інші ритмічні порушення, ішемічну хворобу серця, високий вміст холестерину. Також лікар займається післяінфарктною реабілітацією.
Лікар Кардіолог, Терапевт Боровик  Єлизавета  Олександрівна на Doc.ua
Консультація від600 грн
Займається проблемами серця та судин, а також профілактикою, діагностикою та лікуванням стенокардії, аритмії, інфаркту міокарда, атеросклерозу та інших захворювань серцево-судинної системи.
Лікар Кардіолог Мірошниченко Ганна Олександрівна на Doc.ua
Лікар Кардіолог, Терапевт, УЗД-фахівець, Сімейний лікар Крижанівська Надія Корнелієвна на Doc.ua
Лікар кардіолог, терапевт (вища категорія), УЗД-фахівець, кандидат медичних наук, спеціалізація якого - лікування хвороб терапевтичного і кардіологічного профілів, кардіореабілітація. Працює з пацієнтами, які потребують зниження маси тіла, а також корекції способу життя.
Лікар Кардіолог Пунтусова Наталія Володимирівна на Doc.ua
Наталія Володимирівна - кардіолог з великим досвідом роботи, її робоча сфера включає ведення і надання медичної допомоги пацієнтам з усілякими патологіями серця, коронарних судин, загального кровотоку і ін.
Лікар Кардіолог, Терапевт Кузнецова Марина Андріївна на Doc.ua
Займається веденням пацієнтів із серцево-судинною патологією: гіпертонічна, ішемічна хвороба серця, різні порушення ритму та інші. Огляд та вивчення анамнезу ЕКГ (електрокардіографія), призначення лікування за даними Ехо-серця та Холтер. Діагностика та ведення пацієнтів з постковидним синдромом.
Лікар Гастроентеролог, Кардіолог, Терапевт Сазонова Таїсія Володимирівна на Doc.ua
Лікар терапевт вищої категорії, з індивідуальним підходом до кожного пацієнта і великим стажем роботи - майже 50 років. Таїсія Володимирівна володіє двома сертифікатами з біологічної медицини, проводить консультативний прийом, діагностику та лікування широкого спектру захворювань в області терапії, гастроентерології та кардіології.
Лікар Кардіолог, Ревматолог Карташова Ольга Станіславівна на Doc.ua
Доктор Карташова є дитячим кардіоревматологом, які мають вищу кваліфікаційну категорію. В область професійних інтересів Ольги Станіславівни входить діагностування (в тому числі і УЗД серця) і подальше лікування хвороб судин, серця, суглобів, а також сполучної тканини. Доктор Карташова є автором численних наукових публікацій
Лікар Кардіолог Шкутенко Юрій Євгенович на Doc.ua
Євген Юрійович - лікар-кардіолог
Лікар Кардіолог Татьяненко Олександр Володимирович на Doc.ua
Олександр Володимирович - експерт в сфері кардіологічної терапії та діагностики, в область його професійної діяльності входить ультразвукова діагностика, проведення електрокардіографії, всебічна терапія патологій серця різного генезу.
chevron_left 3 4
Показати ще 3 Лікаріautorenew