Дніпро
Лікар Кардіолог Кушнір Людмила Віталіївна на Doc.ua

Відгуки про Кушнір Людмила Віталіївна

Лікар-кардіолог вищої категорії займається діагностикою та лікуванням захворювань серця (аритмії, інфаркту міокарда, ішемічної хвороби серця, стенокардії, інсульту, артеріальної гіпертензії), для точно постановки діагнозу проводить електрокардіограму

Перевірені відгуки про лікаря 71 відгук

Марія 20 Квітень 2024
Лікар все пояснила, на всі питання відповіла, дала поради, задоволена лікарем
Поліна 15 Квітень 2024
Все сподобалося, лікар все добре пояснив і розказав, питань немає, візитом до лікаря задоволені
Наталья 13 Квітень 2024
Лікар мені допомогла.
Ніна 15 Березень 2024
Візит пройшов чудово. Лікар дуже кваліфікований  спеціаліст. Була дуже комфортна атмосфера на візиті, з лікарем було приємно спілкуватися. Сам лікар дуже ввічливий та уважний фахівець.
Олег 15 Березень 2024
Дуже добре пройшов візит. Лікар хороший, кваліфікований спеціаліст. Надали всю необхідну інформацію та кваліфіковану консультацію. Лікар відповів на усі запитання, сподобався візит і сам лікар теж.
Ольга 26 Лютий 2024
Чудовий лікар, була чудова консультація. Лікар все детально мені розповів, всі мої скарги вислухав, пояснив можливу причину проблеми і як впливає на мій стан здоровʼя. Повноцінна консультація, цілком задоволена
Владислав 03 Лютий 2024
Лікар професійна.
Владимир 25 Грудень 2023
Доктор уделила достаточно времени, выслушала, задавала наводящие вопросы, провела осмотр, провели замеры давления и диагностику, назначила лечение, объяснила как принимать лекарства. Приемом удовлетворен на все сто
Ілля 19 Грудень 2023
Ігор 15 Грудень 2023
Лікар дуже сподобалась, дуже ввічлива, уважна, все розповіла, все подивилась, задоволені
5 6 7 8 chevron_right

Всі лікарі Дніпро