Дніпро

Сторінка 6: Хірурги в Дніпрі

Сьогодні, 4 Липня
Лікар Хірург Ашкіназі Борис Григорович на Doc.ua
Хірург займається лікуванням захворювань хірургічного профілю у дітей. Вільно володіє методиками оперативних втручань, що застосовуються при вентральних грижах, грижах білої лінії і діастазі прямих м'язів живота, крипторхізмі, гігромі, видаляє доброякісні новоутворення, врослі нігті, допомагає при патологіях м'яких тканин, гнійно-запальних процесах шкіри, апендициті, парапроктиті
Лікар Хірург Царьова Ірина Володимирівна на Doc.ua
Займається діагностикою та лікуванням вродженої дитячої патології (грижі, водянки, фімози, невуси, гемангіоми, атероми і т.д.), патологією пальців кисті і стоп (запальні процеси - панариції, паронихии, врослі нігті), гнійно-запальними захворюваннями м'яких тканин різної локалізації (фурункули, абсцеси, флегмони, лімфаденіти), радикальним лікуванням кіст куприка. Займається наданням невідкладної хірургічної допомоги дітям з гострим апендицитом, травмами грудної та черевної порожнин. Володіє сучасними малоінвазивними методами оперативних втручань (лапароскопія, торакоскопія, і т.д.).
Виклик додому
Лікар Хірург, Проктолог Батозський Олексій Сергійович на Doc.ua
Надає амбулаторну допомогу хворим проктологічного профілю за допомогою впровадження у своїй практиці малоінвазивних методик лікування. Спеціалізується на різних проктологічних проблемах — геморой, анальна тріщина, поліпи анального отвору, кондиломи та багато іншого
JMC (ДжіЕмСі)
Консультація хірурга 350 грн. Консультація проктолога 380 грн.
Лікар Хірург Носов Артем Юрійович на Doc.ua
Носов Артем Юрійович
Лікар-хірург першої категорії, кандидат медичних наук з досвідом роботи у хірургії 14 років. Проводить відкриті і лапароскопічні оперативні втручання різного ступеня складності на органах шлунково-кишкового тракту, передній черевній стінці, аноректальній області, зовнішніх статевих органах, нижніх і верхніх кінцівках
Медичний центр Консоль Медікал
вул. Херсонська 10 а, каб. 412 (4 поверх)на карті
Лікар Онколог, Хірург Романенко Олександр Анатолійович на Doc.ua
Романенко Олександр Анатолійович
Кандидат медичних наук, дитячий хірург, також фахівець з дитячої оперативної онкології, лікар першої категорії, член Асоціації дитячих хірургів області, область професійної діяльності - ургентна, гнійна і планова дитяча хірургія.
Здорове поколение на ж / м Комунар
вул. Набережно Заводська, 123 дна карті
Новокодацький
Здорове поколение на ж / м Тополя
Запорізьке шосе, 38на карті
Шевченківський
Лікар Травматолог, Ортопед, Хірург Штучков Евген Володимирович на Doc.ua
Лікар лікує такі захворювання, як атероми, гігроми, чисті або інфіковані рани, діабетичну стопу, синдром карпального каналу. Займається як хірургічним лікуванням гнійно-запальних процесів шкіри (в тому числі за допомогою електроножа), так і використовує традиційний спосіб
Поліклініка Святого Антипи
консультация хирурга - 250 грн.
вул. Вороніжська, 2 ана карті
Індустріальний
Лікар Хірург, Ортопед, Травматолог Зозуля Ірина Олександрівна на Doc.ua
Доктор спеціалізується на дитячій хірургії. Займається лікуванням фімозу, діагностикою урологічних захворювань дитячого віку, папілом, новоутворень шкіри і підшкірно-жирової клітковини, короткої вуздечки язика, різаних ран, травм, синовіту.
Медичний центр «Ала атлантіс»
м. Дніпро, пр-т Гагаріна, 165на карті
Соборний
Лікар Хірург, Онколог, Хірург-онколог Терещенко Павло Васильович на Doc.ua
Хірург-онколог вищої категорії, із досвідом роботи у хірургії 22 роки. Займав посаду міського онколога з 2018 по 2021 рік. Проводить оперативне лікування онкологічних захворювань молочної залози, шлунково-кишкового тракту та заочеревинного простору, шкіри та м’яких тканин.
Медичний центр Консоль Медікал
вул. Херсонська 10 а, каб. 412 (4 поверх)на карті
Лікар Хірург Руденко Андрій Григорович на Doc.ua
21рік досвіду
Лікар хірург з 20-річним стажем роботи, проводить операції (малоінвазивні) з видалення апендикса, гриж черевної порожнини, жовчного міхура і ін. В професійну діяльність входить первинна обробка ран при ураженнях шкіри різного характеру.
Ваш доктор
пр. Дмитра Яворницького 123 Ана карті
Шевченківськийм. Вокзальна
Лікар Гінеколог, Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, Хірург Чеханов Юрій Олександрович на Doc.ua
Лікар Чеханов Ю. А. є прогресивним акушером-гінекологом, фахівцем з ендоскопічної хірургії та УЗ-діагностики в акушерсько-гінекологічній практиці. Сертифікований фахівець Європейської академії ендоскопічної хірургії.
МедінЮей клініка і лабораторія
ул. Симферопольская, 2-кна карті
Нагорний (Соборний)
chevron_left
Показати ще 10 Лікаріautorenew
6 7 8 chevron_right