Дніпро

Сторінка 11: Хірурги в Дніпрі

4.2
Лікар Хірург, Мамолог, Онколог Плаксєєв Ігор Миколайович на Doc.ua
Ігор Миколайович проводить лікування захворювань молочної залози, діагностування та профілактику злоякісних пухлин і патологій. Спеціалізується на захворюваннях шкіри і м'яких тканин, судинних захворювань, венозній недостатності.
Лікар Акушер-гінеколог, Хірург Альтман Михайло Олександрович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на акушерстві, гінекології та хірургії. Проводить консультативний прийом, огляд, операції на придатках матки лапароскопічним доступом; екстирпацію матки лапаротомним доступом. Лікує такі захворювання і патології, як: апоплексії; кісти яєчників; позаматкова вагітність; лейоміоми матки
Лікар Хірург, Офтальмолог Мольнер Олександр Олександрович на Doc.ua
Олександр Олександрович - головний лікар клініки «Оптімед». Спеціалізується на рефракційній та порожнинній хірургії. Проводить ряд діагностичних досліджень з виявлення захворювань очей, комплексне лікування, в тому числі факоемульсифікацію катаракти.
Оптімед
проспект Дмитра Яворницького, 59 Ана карті
Гагаріна
Лікар Хірург, Пластичний хірург Троян  Олег  Владленович на Doc.ua
Олег Владленович – лікар хірург вищої категорії. Спеціалізується на загальній та пластичній хірургії. Здійснює видалення атероми, ліпоми, великих новоутворень та інші лікарські маніпуляції.
Лікар Хірург Тютюнов Ігор Віталійович на Doc.ua
Лікар Проктолог, Хірург Калита Олег Леонідович на Doc.ua
Лікар хірург-проктолог, протягом більше 25-ти років займається лікуванням хвороб товстої кишки, гриж (оперативним і консервативним), володіє методиками лікування захворювань прямої кишки (хірургічного та малоінвазивного профілю).
Ваш доктор
пр. Дмитра Яворницького 123 Ана карті
Шевченківськийм. Вокзальна
Лікар Хірург, Ендоскопіст Задорожний Геннадій Васильович на Doc.ua
Геннадій Васильович лікар хірург, ендоскопіст. Спеціалізується на проведенні хірургічного лікування гриж будь-якої локалізації (пахові, пупкові, післяопераційні вентральні, включаючи грижі стравохідного отвору діафрагми) лапароскопічним і з порожнинним доступом з використанням сітчастих протезів. Проводить ФГДС з біопсією і уреазним тестом і багато ін.
Лікар Хірург, Ортопед-травматолог Дараган Руслан Іванович на Doc.ua
Дараган Руслан Іванович
Лікар надає консультативну та відновлювально-реконструктивну спеціалізовану медичну допомогу в JMC. Проводить оперативні втручання високого та середнього ступеня складності. Також Руслан Іванович спеціалізується на відновно-реконструктивній та пластичній хірургії при вроджених та набутих пороках та деформаціях кисті, пухлинах та пухлиноподібних утвореннях.
JMC (ДжіЕмСі)
вул. Шолом-Алейхема 4/26на карті
Центральний
Лікар Хірург Павлов Павло Валерійович на Doc.ua
Павлов Павло Валерійович
Лікар-хірург вищої категорії з досвідом роботи більше 25 років у загальній і судинній хірургії. Спеціалізується на виконанні таких операцій як: пластика гриж, видаленні кісти куприка, видаленні анальної тріщини та ін.
Лікар Хірург Юткін Андрій Андрійович на Doc.ua
Юткін Андрій Андрійович
Щелепно-лицьовий хірург, імплантолог. Займається пластикою ясна, кістки, видаленням кіст, зубів, лікуванням трійчастого нерва, операціями в ротовій порожнині.
Зубний лікар, стоматологічна клініка
вул. Лабораторна, 93на карті