Дніпро

Сторінка 10: Хірурги в Дніпрі

Лікар Хірург Грушка Сергій Олександрович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на дитячій хірургії. Проводить консультативний прийом, огляд, амбулаторну дитячу хірургію, мануальну терапію, реабілітацію. Лікує такі захворювання і патології, як: атерома, ліпома, фурункул, карбункул, врослий ніготь, фімоз, синехії крайньої плоті, забій. Веде прийом для дітей від народження
Лікар Хірург Кобяков Павло Віталійович на Doc.ua
Павло Віталійович – лікар-хірург. Спеціалізується на амбулаторній (малоінвазивній, консервативній) хірургії. Проводить діагностику та лікування захворювань внутрішніх органів, ран, новоутворень, м'яких тканин
Лікар Хірург Алексевич Федір Степанович на Doc.ua
Хірург спеціалізується на проведенні оперативних втручань при патології органів черевної порожнини і ультразвукової діагностики. Працює відповідно до клінічних протоколів та сучасних міжнародних стандартів
4.7
Лікар Флеболог, Хірург, Судинний хірург Ольховик Сергій Олександрович на Doc.ua
Лікар вищої кваліфікаційної категорії, ангіохірург, флеболог зі стажем в судинної хірургії понад 23 роки. Область професійних інтересів фахівця включає діагностику, хірургічне та терапевтичне лікування захворювань вен, судинних патологій. Співавтор понад 10 статей і декількох патентів.
Поліклініка Святого Антипи
Повторный прием – 200 грн
вул. Вороніжська, 2 ана карті
Індустріальний
4.7
Лікар Онколог, Хірург Поступінський Сергій Сергійович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на хірургії і онкохірургії. Займається лікуванням таких захворювань і патологій, як: апендицит, жовчнокам'яна хвороба, ускладнення виразки, травми органів черевної порожнини, планові та ускладнені грижі передньої черевної стінки різної локалізації, діафрагмальні грижі, онкопатологія з боку органів черевної порожнини, панкреонекроз, ускладнення пов'язані з раніше перенесеними операціями (кишкові свищі, абсцеси), спайкова хвороба органів черевної порожнини
Лікар Онколог, Хірург, Мамолог Перепелиця Катерина Олександрівна на Doc.ua
Оперуючий хірург-онколог. Лікар володіє стандартами діагностики та раннього розпізнавання злоякісних і доброякісних захворювань молочної залози. Що спеціалізується на хірургічному лікуванні патології молочної залози будь-якої складності, шкіри, м'яких тканин. Володіє методиками органозберігаючих і онкопластичних операцій при злоякісній патології молочної залози. Має досвід роботи в коло-проктології (злоякісні пухлини прямої та ободової кишки, сфінктерозберігаючі операції, реконструктивні операції).
Лікар Флеболог, Хірург, Судинний хірург Панченко Олег Михайлович на Doc.ua
21рік досвіду
Хірург, ангіолог. В область професійних інтересів Олега Михайловича входить хірургічне лікування різних захворювань, що виникають в кровоносній системі - варикозу, тромбофлебіту, тромбозу та інших.
Лікар Уролог, Андролог, Хірург Глущенко Сергій Миколайович на Doc.ua
Кваліфікований фахівець в області онкологічної урології та андрології, виконує консервативне і хірургічне лікування захворювань сечостатевої системи у чоловіків. Лікар більше 17-ти років проводить оперативні втручання лапароскопічним і ендоскопічним методами
Лікар Хірург, Офтальмолог Новосадський Дмитро Анатолійович на Doc.ua
Дмитро Анатолійович спеціалізується на діагностиці, рефракційної хірургії захворювань зорового органу. Володіє лазерними методами лікування сітківки, в тому числі при цукровому діабеті, а також флуоресцентною ангіографією. Має досвід роботи в Ексімер-лазерної корекції більше 10-ти років.
Оптімед
проспект Дмитра Яворницького, 59 Ана карті
Гагаріна
4.2
Лікар Хірург Люлька Володимир Іванович на Doc.ua
Доктор Люлька В. І. є кваліфікованим хірургом і трансплантологом, що спеціалізуються на проведенні малоінвазіних і лапароскопічних операцій на органах гепатобіліарної системи та підшлункової залозі
JMC (ДжіЕмСі)
вул. Шолом-Алейхема 4/26на карті