Дніпро

Лікар Хірург Беседин Александр Михайлович на Doc.ua
Дніпровський медико-хірургічний центр ім. М.І. Пирогова
сел. Слобожанський, вул. Теплична, 17на карті
Лікар Уролог, Хірург Ягмур Борис Еммануїлович на Doc.ua
Борис Еммануїлович проводить хірургічне лікування урологічних захворювань, виконує всі види операцій на нирках і органах сечостатевої системи, пластичні операції при сечоміхурово-вагінальних та мочеточнико-вагінальних свищах
Лікар Хірург, Мамолог Романець Світлана Миколаївна на Doc.ua
Доктор С.Н. Романець спеціалізується на герніопластиці, хірургії в мамології, проводячи весь спектр традиційних та малоінвазивних операцій по корекції патологій грудей. Світлана Миколаївна активно займається науковою діяльністю, її авторству належить більше 25 наукових публікацій. Також доктор Романець є співавтором методичних і науково-практичних рекомендацій «Хірургія», «Гемостаз і тромбопрофілактика».
Медичний центр «Ала атлантіс»
м. Дніпро, пр-т Гагаріна, 165на карті
Соборний
Лікар Уролог, Хірург Обертинський Антон Вікторович на Doc.ua
Робоча сфера Антона Вікторовича, як дитячого уролога і хірурга, включає діагностику та терапію урологічної та хірургічної патології у дітей, а також первинну хірургічну обробку поверхні рани, видалення шкірних новоутворень і багато іншого. Займається діагностикою, лікуванням і профілактикою: аномалій положення яєчок (крипторхізм); аномалій кількості і структури яєчок (поліорхізм, монорхізм, анорхізм, гермафродитизм і ін.); запальних захворювань органів сечостатевої системи (уретрит, цистит, орхоепідідіміт, балонопостіт); варикоцеле (варикозне розширення вен яєчка); гідроцеле; нетримання сечі; вадами розвитку статевого члена і сечівника (гіпоспадія, епіспадія, коротка вуздечка статевого члена, фімоз, прихований статевий член); гіпогонадізму; затримки статевого розвитку у хлопчиків; передчасного статевого дозрівання у хлопчиків
Поліклініка Святого Антипи
Консультация уролога - 280 грн., конс. хирурга - 250 грн.
Лікар Проктолог, Хірург, Онколог Палюра Павло Володимирович на Doc.ua
Хірург-проктолог, професійна спеціалізація лікаря - консервативна терапія і мініінвазивне хірургічне лікування хронічного комбінованого геморою, гострих і хронічних анальних тріщин, проктиту та інших патологій, запальної або будь-який інший етіології, прямої кишки.
Лікар Ортопед, Хірург Козлов Володимир Олександрович на Doc.ua
Лікар ортопед-хірург дитячого віку, спеціалізується на лікуванні розладів і порушень функцій кістково-м'язової системи, що є результатом вроджених вад, дефектів, або наслідком травм і захворювань.
Лікар Хірург, Онколог Баринов Ігор Володимирович на Doc.ua
Доктор Баринов І. В. спеціалізується на малоінвазивній хірургії різних пухлин в печінці і метастазів, зокрема на їх черезкожній високочастотній абляції (руйнуванні) під УЗ-контролем. Авторству Ігоря Володимировича належить близько 30 наукових публікацій і патентні права на 3 винаходи.
До та Після
вул. Короленка, 8на карті
Центральний
Лікар Хірург, Проктолог Семашко Олександр Васильович на Doc.ua
Семашко Олександр Васильович
Олександр Васильович є досвідченим хірургом, виконує весь спектр операцій при доброякісних і онкозахворюваннях органів черевної порожнини, лапароскопічні та невідкладні оперативні втручання, а також операції з лікування морбідного ожиріння, діафрагмальної грижі, варикозної хвороби
Повторный прием ‒ 250 грн
Лікар Проктолог, Хірург Рябчинська Ольга Володимирівна на Doc.ua
Ольга Володимирівна проводить висічення зовнішнього гемороїдального вузла, лігування гемороїдальних артерій під ультразвуковим контролем, лікування анальної тріщини в хронічній стадії, висічення анального поліпа, лікування папрапроктиту в гострій стадії. Веде прийом вагітних.
Генезіс-Дніпро
вул. 25-ої Січеславської Бригади 119-120 ( вул.. Рибінська)на карті
Соборний
Лікар Ортопед, Травматолог, Хірург Фатєєва Тетяна Валеріївна на Doc.ua
Дитячий ортопед-травматолог спеціалізується на лікуванні вроджених і набутих ортопедичних захворювань у дітей. Лікар співавтор і автор чотирьох наукових статей. Має спеціалізацію і вищу категорію по хірургії